Nicolás Coronel & Juan Pablo Graziano - Montana

Progressive House | Mestiza Records | 2009

Powrót do Progressive

Nicolás Coronel & Juan Pablo Graziano - Montana

Postprzez cinek 21 cze 2009, 10:05

Tracklista:

1. Montana (Original Mix)
2. Montana (Bobby deep remix)
3. Montana (Christos Fourkis remix)
4. Montana (Dave Ferol remix)
5. Montana (Dave Ferol dub mix)

Pozwoliłem sobie rozpocząć temat chociaż numer jeszcze się nie ukazał ale na dniach na pewno wejdzie do sklepów. Mam wrażenie, że oryginału nic nie może przebić bo ten jest hardkorowo dobry. Grali go m.in. Hernan Cattaneo, Pole Folder, Moshic, Randall Jones czy Chloe Harris. Ale poczekam na pełny release. Sample na pewno prezentują się bardzo ciekawie. Bobby deep masywnie jak oryginał. Christos Fourkis zszedł na lżejsze rejony. A Dave Ferol przygotował aż dwie wersje w mocnym wykonaniu dodając wstawki z kultowego już "Człowieka z blizną"..."I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with the best!" itp. Robi wrażenie. Wydaje się, że materiał zgniecie. Oryginał na pewno to robi, zgrabnie podzielony na dwie części, mroczniejszą, głębszą i tą bardziej melodyjną ukazującą skrawek słoneczka ;P Czuć filmowy klimat.

odsłuch
Ostatnio edytowano 21 cze 2009, 10:11 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Nicolás Coronel & Juan Pablo Graziano - Montana

Postprzez Transi 21 cze 2009, 10:11

Łoooooooo robi wrazenie! :O Skład odpowiedzialny za remixy jest naprawdę gruby :O Jeden z moich aktualnie ulubionych producentów- Christos Fourkis, zapewne dobrze się spisał. Nic tylko czekać :) Dobre info! Oby więcej takich :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Nicolás Coronel & Juan Pablo Graziano - Montana

Postprzez JoseDiablo 21 cze 2009, 13:07

Od jakiegoś czasu śledzę stronę Mestizy głównie z uwagi na ten numer i jak widać wreszcie dobre wieści napłynęły:). Oryginał znany mi z intra niedawnego promo-mixa Moshica idealnie trafia w mój gust. Zresztą cała ep-ka zapowiada się interesująco. Dzięki za cynk :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Nicolás Coronel & Juan Pablo Graziano - Montana

Postprzez TBk2000 22 cze 2009, 1:46

Remix Deep-a juz gdzies slyszalem jakis czas temu i od razu mnie powalil. Wersja charakteryzuje sie taka niesamowita mistyczna glebia. Utwor niesie ze soba taka nute tajemnoczosci skrywanej w gestej mgle. Genialny remix. Natomiast pierwszy raz uslyszalem remix Fourkis-a i spadlem z fotela. Od razu wiedzialem, ze sie nie zawiode jego robota, bo w tym roku gosc produkcjami mnie po prostu powala. Tu wskazanie na m.in. Pekos czy Black Rose. W kazdym razie jest na co czekac i w chwili obecnej biore Montane na celownik ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron