Shane - Late Night Flight EP

Progressive | Jetlag Digital | 2009

Powrót do Progressive

Shane - Late Night Flight EP

Postprzez Transi 06 lip 2009, 10:20

Obrazek

Label: Jetlag Digital
Numer katalogowy: JED069
Format: Mp3
Data wydania: 16.08.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Late Night Flight (Original Mix)
02. Late Night Flight (The Stain Remix)
03. Late Night Flight (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)

Za niewiele ponad miesiąc światło dzienne ujrzy najnowsza EP wyprodukowana przez właściciela Jetlag Digital. Zainspirowany długą, dziesięciogodzinną podróżą, siedząc w samolocie do Niemiec, Shane stworzył właśnie "Late Night Flight". Poza oryginałem na wydawnictwie znajdują się dwa bardzo dobre remixy.
Original Mix to bardzo dobra porcja, leniwego, progresywnego grania. Słuchając go można sobie wyobrazić ten moment, w którym noc pomału zmienia się w dzień. Piękna sprawa. To kolejna godna produkcja Shane'a (po "Reaching For The Stars"), która na pewno spodoba się progresywnej braci.
Zoltбn Bбn kryjący się pod aliasem The Stain, dostarcza słuchaczowi bardzo interesujący remix. Od samego początku czuć potężny groove. Ta wersja na pewno dobrze sprawdzi się w klubach. Mi się podoba. Szczerze mówiąc w tym roku na twórczości Węgra jeszcze się nie zawiodłem.
Wisienka na torcie - Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix. Pierwszy raz usłyszałem ich interpretację w genialnym secie z ich audycji Mistiquemusic 001 (dostępny w dziale Sety - gorąco namawiam do sprawdzenia tego materiału). Od razu wpadł mi w ucho. Jak zwykle głębokie tło, kapitalnie dobrane dźwięki, no i ta lekkość z jaką utwór płynie do przodu. To jest właśnie progressive, który kocham najbardziej.
EP jak najbardziej godna polecenia. Oby więcej takiego materiału!

Sample: http://www.progressivehouse.com/labels/ ... tal/r/4618
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron