Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes)

dark prgsv | jetlag digital | 2009

Powrót do Progressive

Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes)

Postprzez TBk2000 30 lip 2009, 1:54

Dawno w sumie o niczym nie pisalem, ale dzisiaj sie napalilem jak szczerbaty na suchary na widok tej EP-y, wiec postanowilem zalozyc temat i podzielic sie z wami swoim podnieceniem :D.
Tracklista i lista remix-erow mowi wszystko i moglbym temat juz zakonczyc w tym miejscu, ale wypadaloby jednak pare slow napisac.

Wiekszosc wersji jest juz znana co bardziej osluchanym fanom mrocznego grania. Break-owy remix Noyd-a meczyl w setach chyba juz Kintar i spolka, podobnie jak gdzies juz slyszany przeze mnie Rework. Remix Kintar-a tez mialem okazje juz sluchac jakis czasu temu dzieki uprzejmosci pewnego jegomoscia. Oraz moj faworyt tejze EP-y, 40 Dark Waves, ktorym w zeszlym miesiacu Rasti rozpoczal swego seta w RS. Zdecydowanie najlepsza wersja. Potem oczywiscie Kintar na swym warczacym i pedzacym basslinie.
Remix Ferraye nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia, choc z poczatku oczekiwalem, ze bedzie to jedna z czolowych wersji. Lekki zawod, ale nie ma tego zlego, bo i tak przeciez jest w czym wybierac. Za to z pozostalych wersji, robota Fender'a przypadla mi bardzo do gustu. Szybki i pompujacy bassline, podobnie jak u Kintar-a wprawia ma glowe w ruch posuwisto-zwrotny, tak jak to zwykle bywa przy dobrych waleczkach :D.

Nie ma sie co wiecej rozwodzic na temat tej EP-ki. W nia po prostu trzeba sie zaopatrzyc, bo material z pierwszego tloczenia. Kwintesencja darkowej materii.

Info:
Artist: Oliver Morgenroth
Title: 40 Waves EP
Genre: Dark Progressive
Label: Jetlag Digital
Catalogue Nr.: JED068
Rel. Data: 19-07-2009
Total Time: 50:50 min.

Tracklist:
01. Oliver Morgenroth - 40 Waves (Fady Ferraye Remix)
02. Oliver Morgenroth - 40 Waves (Kintar Remix)
03. Oliver Morgenroth - 40 Waves (Noyd Remix)
04. Oliver Morgenroth - 40 Waves (Raf Fender Remix)
05. Oliver Morgenroth - 40 Waves (Rework)
06. Oliver Morgenroth - 40 Dark Waves (Rework)

Sample:
:arrow: Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes) (Beatport.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes)

Postprzez Transi 30 lip 2009, 11:55

Bardzo dobra EP. Najbardziej wkręcił mi się remix Kintara. Jest po prostu fenomenalny! Piekielnie mroczny, bardzo energetyczny...Najlepsza pozycja na wydawnictwie jak dla mnie. Zaraz za nim plasują się obydwa reworki przygotowane przez Morgenrotha. Porządna dawka mrocznego grania. Raf Fener Remix również bardzo elegancki. Nic dobrego nie można powiedzieć o interpretacji przygotowanej przez Fady'ego - ale lipa :| Noyd Remix chyba też nie przypadł mi do gustu, bo nawet nie pamiętam jak brzmiał :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes)

Postprzez paauli_83 06 sie 2009, 12:05

A ja napisze tylko tyle, że z całości materiału najbardziej przypadł mi do gustu remix od Kintar`a :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Oliver Morgenroth - 40 Waves EP (Remixes)

Postprzez Stelmach 15 sie 2009, 21:26

Świetny basowy, głęboki i esencjonalny remix Kintara. Rasowe posuwiste tempo i rytm. Dobra także interpretacja od Francuza Raf'a Fender'a, co prawda już nie taka jak dawne produkcje z RPO, ale mimo wszystko na wysokim poziomie.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron