Python - Enigma EP

Progressive | 2009 | Jetlag Digital

Powrót do Progressive

Python - Enigma EP

Postprzez Transi 06 sie 2009, 8:16

Obrazek

Label: Jetlag Digital
Numer katalogowy: JED077
Format: Mp3
Data wydania: 04.09.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Enigma (Original Mix)
02. Enigma (The Stain Remix)
03. Enigma (David Phillips Remix)
04. Enigma (Tobias Hoppe Remix)
05. Enigma (Rasti Tkac & Musso Weaver Remix)
06. Enigma (CJ Art & Marcooz Remix)

Nadchodzące wydawnictwo z fantastycznego labelu Jetlag Digital. Tym razem od rosyjskiej grupy Python, która powinna być znana progowej braci. Do mnie ich twórczość jakoś specjalnie nie trafia. Tak więc po oryginalnej wersji niczego ciekawego się nie spodziewam ;) No ale hola hola! :D Spójrzcie na zestaw producentów odpowiedzialnych za remixy! Mamy tu nawet polski akcent w postaci interpretacji gangsty Arta i Marcooza (który zaczyna zbierać bardzo pochlebne opinie - "Love them all but still picking my jaw up from the floor after the Art & Marcooz" by 007ii - subRoutine - Canada) :) Ponadto mamy tu dawno nie widzianego w roli producenta Rasti'ego Tkaca (tu wraz ze swoim bratem Musso Waeverem). Zapewne ciekawy remix wykręcił The Stain, który ostatnimi produkcjami pokazuje swój talent. Dwaj pozostali remixerzy nie są mi znani, więc nie wiem czego można się spodziewać. Link do sampli poniżej.

Sample: http://www.progressivehouse.com/labels/ ... tal/r/4916
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Python - Enigma EP

Postprzez CJ Priorytet 06 sie 2009, 9:41

Ostatnio w audycji Spectrum można było właśnie usłyszeć wersję Art'a i Marcooz'a tejże produkcji nieziemski utwór jak dla mnie nr.1 tej epy później remix The Stain'a !!
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Python - Enigma EP

Postprzez Transi 06 sie 2009, 10:02

Niestety, zarówno Art jak i Marcooz nie udostępniają tracklist, więc nie wiedziałem który to utwór ;) A sampli jeszcze nie przesłuchałem ;) Dobrze, że podczas audycji kilka osób próbuje coś rozkminić :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Python - Enigma EP

Postprzez artt 12 sie 2009, 22:54

Tkac i Musso trzasneli kawal dobrej roboty, ale przyznam sie, ze styl The Stain mnie jakos zawsze urzeka, tak jest i tym razem :)
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Python - Enigma EP

Postprzez cinek 19 sie 2009, 23:11

Cała EP mocno przyzwoita. Najbardziej pode mnie podchodzi wersja The Stain.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron