DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Progressive | 2009 | Jetlag Digital

Powrót do Progressive

DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez Transi 06 sie 2009, 11:22

Obrazek

Label: Jetlag Digital
Numer katalogowy: JED076
Format: Mp3
Data wydania: 30.08.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Mach Dich Mal Locker (Original Mix)
02. Mach Dich Mal Locker (Moshic Remix)

Nadciągająca EP od weterana muzyki elektronicznej - Tauchera.Do tej pory miałem okazję słyszeć tylko remix Moshica. Cóż mogę powiedzieć - wyrywa z kapci :D Moshic znowu pokazał klasę. Jest mrocznie, jest gęsto, jest fantastycznie :D Dawno nie słyszałem tak dobrego remixu od tego izraelskiego producenta. Polecam! Original Mix nie słyszałem, ale mam nadzieję, że będzie tak samo dobry :)

Sample: http://www.progressivehouse.com/labels/ ... tal/r/4914
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez peterhol9 06 sie 2009, 19:25

Transi napisał(a):Nadciągająca EP od weterana muzyki elektronicznej - Tauchera.
Tak. Stary dobry..Torsten Stenzel :D :D

a teraz bez jaj. Szkoda mi zmiany stylu Tauchera, bo na jego wałkach sie wychowałem (Infinity, winterlove and so on). Niemniej jednak EPka jest wyśmienita. Mix Moshica trochę odbiega od oryginału, ale za to ma większą głębię. Oryginał z kolei jest szybszy, zwiewniejszy, pomiędzy house a trance. Tak więc i Terje i Schulz i V-sag i dPen mogą go do secisza wkleić śmiało
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez Sagi 07 sie 2009, 19:39

heh a do mnie dzis doszlo : Taucher - Progression vol 1 kupione za 9 zl :lol: a co do epki przesluchalem odsluchy i bylo ciekawie :) tyle w temacie.
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez paauli_83 07 sie 2009, 20:01

Jesli chodzi o mnie, tylko i wyłacznie Remix Mosznego, Orginal wcale mi nie podszedł - za to mamy porównanie co Moszka zrobił z kawałka :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez sunriser 08 sie 2009, 16:37

mimo to że nie jest aż takim zagorzałym fanem Moszika, jednak często gości on na mojej playliście ;)
dla mnie epa naprawdę przednia, szczególnie mroczny, pełen głębi remix izraelczyka :D
choć oryginał od weterana Tauchera moim zdaniem wcale nie jest zły
Avatar użytkownika
sunriser
 
Wiek: 33
Skąd: mam wiedzieć ?

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez cinek 19 sie 2009, 23:00

Po samplach z zamieszczonego linka rzec mogę, że oryginał jakoś się słucha. Niby nie jest źle ale w kółko "the same story". Trochę muzycznie przynudza. O Moshicu też więcej nie powiem. Dźwięki sobie latają. Jest bujno w tek kwestii ale na dłuższą metę braknie mi w tym przykuwającego motywu.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: DJ Taucher - Mach Dich Mal Locker EP

Postprzez TBk2000 28 sie 2009, 0:37

A ja dopiero wczoraj dopadlem ta EP-ke :D. Wczesniej nawet za sample sie nie zabieralem, a szkoda, bo dobry material przeszedl mi kolo nosa. A dobrym materialem moge tutaj jedynie nazwac remix Moshic-a, bo oryginal jest straszliwie nudny. Standardowo mroczna otoczka przy remix-ie Moshic-a w zupelnosci wystarcza mi do pelni szczescia. Nie ma tutaj jakichs muzumanskich przyspiewek, ale walek jest za to gleboki i mroczny jak studnia bez dna :D. Shlomi odwalil tutaj wiecej niz tylko dobra dobote, bo stworzyl praktycznie calkiem nowy kawalek, tak bardzo odstajacy od tego co przedstawia oryginalna wersja Taucher-a.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron