DJ Dalysovich - Take Me Away EP

Progressive House/Breaks/Tech-House | 2009 | Morphosis Records

Powrót do Progressive

DJ Dalysovich - Take Me Away EP

Postprzez Transi 20 sie 2009, 11:14

Obrazek

Label: Morphosis Records
Numer katalogowy: MORPH038
Format: Mp3
Data wydania: 27.07.2009
Gatunek: Progressive House/Breaks/Tech-House

Lista utworów:
01. Take Me Away (Original Mix)
02. Take Me Away (Aeron Aether & Retroid Remix)
03. Take Me Away (Mongewz Remix)

Jeden z moich ulubionych labeli od kilku miesięcy nie trzyma takiego poziomu jak choćby rok temu. To wydawnictwo jest idealnym przykładem kryzysu jaki panuje w labelu Retroida. Bez owijania w bawełnę - "Take Me Away" to najgorsza EP z Morphosis jaką kiedykolwiek słyszałem. Miałem nadzieję, że zostanę pozytywnie zaskoczony. Niestety tak się nie stało. Nawet tacy producenci jak Aether i Retroid nie uratowali wydawnictwa. Śmiem twierdzić, że zawiedli na całej linii swoją interpretacją. Robiłem kilka podejść do ich remixu, jednakże bez skutku - całkowicie mi się nie podoba. To samo tyczy się oryginału oraz fatalnego remixu od Mongewz.
Ogólnie mówiąc nie polecam tej EP. Myślę, że jest masa o wiele lepszego materiału do przesłuchania. Na całe szczęście kilka dni temu w katalogu wydawniczym Morphosis pojawiła się świetna breakbeatowa kompilacja (której poświęcony jest oddzielny topic), a także "Emotions" EP, które dają nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Sample: https://www.beatport.com/en-US/html/con ... 86-index=0
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: DJ Dalysovich - Take Me Away EP

Postprzez Monisia 20 sie 2009, 11:21

Tak szczerze mówiąc to tylko i wyłącznie podoba mi się oryginał. Można odpłynąć.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron