Quillroader - Panarea Nightshift

Progressive Trance | SubTraxx | 2008

Powrót do Progressive

Quillroader - Panarea Nightshift

Postprzez Kubo 16 gru 2008, 15:14

Obrazek

01 - Panarea
02 - Nightshift

Swietne wydawnictwo z SubTraxx. Piekne progresywno - transowe rytmy z eforycznymi wstawkami od razu przykuly moja uwage. Plumkajce dzwieki (szczeglnie w Nightshift) i specyficzny klimat nadaja tym numerom ciekawej barwy. Mozna sie przy nich zrelaksowac i odleciec :) Polecam
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Quillroader - Panarea Nightshift

Postprzez Rapture 16 gru 2008, 15:27

Nightshift bardzo ciekawa produkcjaszlo by to okreslic jako progressive z transowymi motywami. I najbardziej z tej EPki przypadla mi do gustu. Panarea to juz typowy trensior, rowniez niezly jednak zdecydowanie mniej od poprzednika. Jak na obecny Trance mimo wszystko na poziomie. Polecam ta EPke wszelkiego rodzaju trensowym lataczom, zdecydowanie ciekawa rzecz :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Quillroader - Panarea Nightshift

Postprzez wasyl 16 gru 2008, 21:34

Słowami nie jestem w stanie opisać tego jak piękny i refleksyjny jest Nightshift... Ciężko opisać jak bardzo zamyślam się kiedy leci u mnie w pokoju. Dziś nawet nie zauważyłem blanki wchodzącej do mnie do pokoju, kiedy leciał w tle :D. Wyszedł dopiero dziś i w sumie na ostatnią chwilę znalazłem już swój TOTY 2008. Więcej dodawać nie muszę ;), no może poza tym, że Panarea też bardzo przyzwoita :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron