Faskil – We’re All Cunt5

FriskyRecords - Progressive - 19-08-2009

Powrót do Progressive

Faskil – We’re All Cunt5

Postprzez JoseDiablo 02 paź 2009, 21:20

Faskil – We’re All Cunt5 EP

Obrazek

Label: FriskyRecords
Nr katalogowy: FR023
Data wydania: 19-08-2009
Kraj: USA
Styl: Progressive


Wydawnictwo zawiera

It Puts Me To Sleep (Prelude Mix) (5:26)
We’re All Cunt5 (Original Mix) (8:43)
The Crush (Original Mix) (7:05)
It Puts Me To Sleep (Main Mix) (8:05)


Zawartość muzyczna tego wydawnictwa doskonale wszystkim znana, niemniej brakowało mi tutaj osobnego tematu, na który ów release zasłużył. Moim faworytem mimo wszystko jest We’re All Cunt5 przede wszystkim z racji brzmienia przypominającego kawałki w stylu progressive trance sprzed co najmniej kilku(-nastu) lat. It Puts Me To Sleep również klasa sama w sobie.

http://www.faskil.com/2009/08/faskil-were-all-cunt5/
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Faskil – We’re All Cunt5

Postprzez Kasper 03 paź 2009, 15:08

Wszyscy jesteśmy cipami? Niezły tytuł :D
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Faskil – We’re All Cunt5

Postprzez JoseDiablo 03 paź 2009, 16:09

Kasper napisał(a):Wszyscy jesteśmy cipami? Niezły tytuł :D


Wyjaśnień szukaj tutaj ->
http://evibes.pl/viewtopic.php?f=16&t=1645&p=20837&hilit=We%27re+all+cunt5#p20837

Być może miał na myśli wszelkich naśladowców gryzonia i sam pierwowzór do c... kupy razem wziętych ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Faskil – We’re All Cunt5

Postprzez dj3500 03 paź 2009, 21:08

Sam kiedyś chciałem założyć o tym temat, ale jakoś mi nie wyszło. Wszystkie numery na EPce godne polecenia. It Puts Me To Sleep chyba najlepsze, smaczku dodają wklejone kwestie z Battlestar Galactica (it is not a delusion, it is not a chip in my head, I am a Cylon! :mrgreen:). Ogólnie mało mroku do którego przywykłem w przypadku Faskila, ale zupełnie nie szkodzi to wydawnictwu a może wręcz przeciwnie.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Faskil – We’re All Cunt5

Postprzez Stelmach 11 paź 2009, 9:16

dj3500 napisał(a):It Puts Me To Sleep chyba najlepsze, smaczku dodają wklejone kwestie z Battlestar Galactica (it is not a delusion, it is not a chip in my head, I am a Cylon! :mrgreen:).


Racja, racja, to wielki numer tego roku z szatańskim vocalem który wpisuje się idealnie w moje mroczne klimaty. Całość została zaprezentowana na secie Faskli'a z Frisky - Faskil - Artist Of The Week (2009-08-18)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron