Enrique Echd - Something About You EP

Progressive | Toes In The Sand Recordings | 2009

Powrót do Progressive

Enrique Echd - Something About You EP

Postprzez Transi 11 paź 2009, 16:57

Obrazek

Label: Toes In The Sand Recordings
Numer katalogowy: TOES045
Format: Mp3
Data wydania: 15.10.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Something About You (Original Mix)
02. Something About You (Elfsong & Aeron Aether's Something More Mix)
03. Something About You (Soulfinder's Sound Control Mix)

Najnowsza propozycja z Toes In The Sand Recordings, która swoją premierę będzie miała za 4 dni. Tym razem za jej przygotowanie odpowiedzialny jest Peruwiańczyk Enrique Echd. Już od jakiegoś czasu śledzę jego poczynania i muszę powiedzieć, że chłopak daje radę! Najpierw "Politics EP" wydane nakładem Jetlag Digital, a teraz to....
Wydawnictwo otwiera oryginalna wersja "Something About You". Jest fantastyczna. Leniwa, mroczna. To co lubię. Klimat jest nieziemski, w pewnym momencie pojawiają się wokalne wstawki, utwór schodzi do breakdownu po czym ponownie uderza kapitalnym groovem. Co za mistrz!
Za pierwszy remix odpowiedzialni są Elfsong i Aeron Aether. Osoby znające ich twórczość wiedzą czego mogą się spodziewać. Bardzo żywa interpretacja. Delikatnie hmmm transująca? Tak, coś w tym stylu! Dosyć szybkie tempo, melodyjna otoczka no i pocięte vocale a'la Andy Moor. Z tego co widzę sporo osób gra właśnie ten mix (m.in. Marcooz w swoim ostatnim secie z audycji "Spectrum" czy Michael & Levan).
Drugi remol został stworzony przez Soulfindera. No to już jest rasowe granie utrzymane w stylu deep progressive. Nie każdemu się spodoba. W mój zryty gust trafia idealnie :) Wolno, mrocznie i do przodu :D Najs!
Co tu dużo mówić - EP jest rewelacyjna i nie można przejść obok niej obojętnie! :)
Linki do sampli znajdują się tam gdzie tracklista ;) Zachęcam do ich sprawdzenia.
Ostatnio edytowano 11 paź 2009, 18:12 przez Transi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Enrique Echd - Something About You EP

Postprzez cinek 11 paź 2009, 18:02

Znowu link Ci się popieprzył 8-) Pod 3 leci Elfsong i Aeron. Przeczytałem Twój opis i nie za bardzo mi tam pasowało :D BTW. Widocznie też mam zryty gust. Dla mnie Soulfinder to zdecydowany numer 1. Świetny feeling. Nie za dużo dźwięków ale za to takich ogarniających umysł i ciało ;)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Enrique Echd - Something About You EP

Postprzez wasyl 11 paź 2009, 18:09

Tego Pana odkryłem kiedyś, przypadkiem śledząc tl'ki z Frisky i muszę przyznać, że mroki to on naprawdę dobre sadzi... :) Udało mi się go nawet zagrać w którejś audycji, a dokładnie utwór Distance, który jest imo jeszcze lepszy, niż ta niczego sobie epka ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Enrique Echd - Something About You EP

Postprzez Transi 11 paź 2009, 18:13

Cinek jak zwykle na posterunku :D Dzięki :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron