VG vs Dave Sullivan - Cloudsurfers EP

Progressive House, Breaks | Morphosis Records | 2009

Powrót do Progressive

VG vs Dave Sullivan - Cloudsurfers EP

Postprzez Transi 12 paź 2009, 12:57

Obrazek

Label: Morphosis Records
Numer katalogowy: MORPH041
Format: Mp3
Data wydania: 15.08.2009
Gatunek: Progressive House, Breaks

Lista utworów:
01. Cloudsurfers (Original Mix)
02. Cloudsurfers (East Cafe Remix)
03. Cloudsurfers (Shipstad & Warren Remix)
04. Cloudsurfers (Abdomen Burst Sine Field Mix)

Najnowsza propozycja z Morphosis Records, które powolutku wraca do wysokiej formy (po kilku nieudanych moim zdaniem wydawnictwach). Jest na prawdę bardzo fajna, a najsilniejszym jej punktem jest remix od Abdomen Burst - jest po prostu epicki! Wszystko jest w nim doskonale wyważone - długie intro, świetny breakbeatowy podkład, genialna melodia no i ta atmosfera...Prawie 12 minut doskonałej produkcji. Rosjanin wciąż w doskonałej dyspozycji! Oby więcej takich produkcji. Original Mix również bardzo dobry - może nie tak fajny jak w/w interpretacja, ale wciąż trzyma fason i bardzo przyjemnie się go słucha. Shipstan & Warren od jakiegoś czasu dostarczają słuchaczom wielu interesujących kompozycji - tak jest i tym razem. No i czas na East Cafe...Zawiodłem się. Gabor raczy słuchacza głębokim progresywnym remixem z techowym zacięciem. Mi się nie podoba. O wiele bardziej wolałem inne dokonania Węgra jak choćby niedawno wydane "Summer Solstice".

Ogólnie EP na plus. Polecam zwłaszcza remix od Abdomen Burst :blowkiss:

Sample dostępne są między innymi na Beatport - dla zainteresowanych link do strony z wydawnictwem.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: VG vs Dave Sullivan - Cloudsurfers EP

Postprzez wasyl 13 paź 2009, 20:29

No to kolego trafiłeś mnie w samo serce tą EP'ką.... Szczerze powiedziawszy, to jedynie East Cafe zawiódł swoją interpretacją. Natomiast Original mix zamiótł moją duszę przekazem, który buduje się zaraz przed rozwinięciem - jest fantastyczny! Adbomen Burst oczywiście nie zawodzi, zresztą tego Pana chyba nie trzeba zbytnio przedstawiać, ale jego kunszt nie omieszkam jeszcze przedstawić w BM'ie ;>, z kolei Shipstan & Warren zaprezentowali nieco inny obraz tego utworu, utrzymując przy tym klimat w ryzach i w ogóle bardzo wysoki poziom tego utworu. Rekomendacja bez dwóch zdań :).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron