Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Progressive | Mistiquemusic | 2009

Powrót do Progressive

Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Postprzez Transi 19 paź 2009, 17:28

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST016
Format: Mp3
Data wydania: 10.11.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Invisible Children (Original Mix)
02. Invisible Children (Basil O'Glue Remix)
03. Invisible Children (Hugo Gerritse Remix)
04. Invisible Children (Airillusions Remix)
05. Invisible Children (Eryo Remix)
06. Invisible Children (Tropical Highlight Remix)
07. Invisible Children (Soulfinder's Lost Child Remix)
08. Invisible Children (Soundstorm Remix)
09. Invisible Children (Fady Ferraye Remix)
10. Invisible Children (Nicholas Van Orton Remix)

"Invisible Children" powinni kojarzyć wszyscy, którzy śledzą sety zarówno braci z Gruzji jak i piłkarza z Chorwacji :P 10 listopada pojawi się pierwsza z (prawdopodobnie) czterech EPek poświęconych w/ utworowi. Pierwszy zestaw widzicie wyżej. Original Mix, Gerritse Remix, basil O'Glue Remix i Eryo (Seahawk) Remix brzmią fantastycznie. Interpretacje Sheffera, Soulfindera i Airillusions niezle, ale bez rewelacji. Trzy ostatnie interpretacje są według mnie fatalne - nie znoszę tych techopodobnych bzdur :(
Czekam na kolejne remixy między innymi od Moshica, Retroida, Marcooza, Domased Electronica, The Stain, Dynamic Illusion, East Cafe, Faskila, Deeper Moments & Robert K, Rasti'ego Tkaca i wielu, wielu innych :)

Sample: TUTAJ
Ostatnio edytowano 13 lis 2009, 7:52 przez Transi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Postprzez TBk2000 20 paź 2009, 21:49

Zapowiada sie chyba najgrubsza EP-ka z jaka mialem do tej pory do czynienia :D. Majac na mysli oczywiscie liczbe remix'ow, ktorych ilosc podzielona bedzie jak piszesz, na 4 part-y ;o. Poza tymi z powyzszej listy, mozna bylo juz uslyszec w setach rowniez inne wersje, ale o tym wszyscy juz wiedza. Jak widac, czolowka sceny ze swoimi remix'ami zostanie przedstawiona w pozniejszym terminie, ale w pierwszej czesci tej poteznej EP-ki tez jest w czym przebierac.
Oryginal, bezapelacyjnie to mistrzostwo. Styl M&L ft. SR wydaje sie byc doskonalym odzwierciedleniem i wzorowym przykladem na to jaki powinien byc progressiv. Po samplach nie ma co tutaj wystawiac koncowych ocen, tym bardziej, ze progresywne numery sa dlugie i trudno tutaj po 2 minutach powiedziec czy numer jest taki jaki bysmy chcieli, zeby byl. Jednakze zapowiada sie swietna EP-ka, co do tego nie mam watpliwosci. Atmostefyczny Basil O'Glue Remix, nie moge sie doczekac tej wersji. Podobnie jest z pozostalymi, za wyjatkiem remix'ow Soundstorm oraz Nicholas Van Orton, do ktorych mnie zupelnie nie ciagnie.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Postprzez cinek 20 paź 2009, 22:23

Ostatnio zerknąłem sobie na to wydawnictwo. Odpaliłem numery i muszę przyznać, że dużo materiału było na odpowiednio wysokim poziomie. Może być inaczej? Mistique - się wie :) Co do liczby remiksów to jest bardziej niż imponująco. To jest jakiś w ogóle ewenement na skalę globalną. Ta ilość mnie przeraża. Masakra!
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Postprzez Rapture 01 lis 2009, 13:44

Polowa z tych remiksow to moglaby byc wydana jako osobne utwory, bo nie maja zbyt wiele z oryginalem wspolnego. Oczywiscie nie znaczy to, ze sa slabe. Przyznam szczerze - widzac taka liczbe remiksow mozna odniesc wrazenie, ze niektorym artystom juz totalnie brak pomyslow, wiec skoro wyszedl nieprzecietny numer jakim jest "Invisible Children" to wszyscy hurmem rzucili sie na remiksowanie owego dziela. Odsluch jednak pokazal co innego. W sumie ciezko mi sie rozpisywac o poszczegolnych produkcjach, powiem tylko iz ich wspolna zaleta jest to, ze kazdy tu znajdzie cos dla siebie. Na minus jedynie Tropical Highlight bo cisniecie od 2 lat tego samego stylu bez jakichkolwiek najmniejszych zmian w patternach to jest jeden z glownych przykladow tego, czego w muzyce nie lubie najbardziej.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children EP (Pt 1)

Postprzez peterhol9 01 lis 2009, 14:08

jedyna wersja która do mnie przemawia to mix Airillusions. Widziałem też jakieś nowe mixy IC na youtube, więc jak ktoś chce to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron