Moshic - Draggin Down

dark prgsv | contrast records / con027 | 2009

Powrót do Progressive

Moshic - Draggin Down

Postprzez TBk2000 04 lis 2009, 1:41

Obrazek


Dawno juz nie udzielalem sie na forum w dzialach muzycznych, z powodu czego jest mi teraz niezmiernie przykro i wstyd ;p. Ale korzystajac z chwili wolnego czasu jaki znalazlem o tej poznej porze, postanowilem napisac pare slow o wydawnictwie, ktore aktualnie przerabiam na mojej plejliscie.

Moshic wyskoczyl z nowa EP'ka, ktorej jak to zwykle w kontrascie, sam jest autorem. EP'ka sklada sie z trzech wersji jednego numeru, ktorego wizje Moshic zdecydowal sie przedstawic na trzy rozne sposoby. Czasami mam takie wrazenie, ze on robi jeden kilkudziesieciominutowy utwor i dzieli go na kilka czesci, zeby ten nie trwal pol godziny ;-P. Nie traktuje tego w zadnym wypadku jako ujme dla jego tworczosci, a wrecz przeciwnie. Zwykle wszystkie utwory pomimo sporego podobienstwa sa rewelacyjne. Czasami jednak dla urozmaicenia, moglby dac to komus do zremixowania ;-P.

A co o samym Draggin Down ? Rozczarowania zadnego mysle, ze nie bedzie dla stalych sluchaczy moszikowego, mrocznego dudnienia. Solidna dawka progresywnego materialu w dobrym i znanym wszystkim stylu. Kazda wersja urozmaicona w roznego rodzaju partie mrocznych i tajemniczych dzwiekow. Nie zabraklo rowniez zakodowanego w utwor przeslania od Allaha, w formie spiewu islamskiego meczennika dopominajacego sie o jego dziewice :D. Slowem, kolejne znakomite wydawnictwo od Izraelczyka :-).


Info:
Artist: Moshic
Title: Draggin Down
Genre: Dark Progressive
Label: Contrast Records
Catalogue Nr.: CON027
Release Date: 22-10-2009

Tracklist:
01. Moshic - Draggin Down (Part A)
02. Moshic - Draggin Down (Part B)
03. Moshic - Draggin Down (Part C)

Sample:
Moshic - Draggin Down (Beatport.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Moshic - Draggin Down

Postprzez sector 06 lis 2009, 16:15

TBk2000 napisał(a):Nie zabraklo rowniez zakodowanego w utwor przeslania od Allaha, w formie spiewu islamskiego meczennika dopominajacego sie o jego dziewice :D


I to swoja droga w nim lubie. Fajnie sie wpasowuje w te plumkajace dzwieki wycie jakiegos zboczenca. W wersj B slychac nawet chwilami te dziewice.

Ogolnie typowy Moshicowy numer. Na dluzsza mete troche nudny, zwlaszcza, ze wszystkie 3 czesci strasznie do siebie podobne.

Zgadzam sie jednak, ze moglby to dac komus do zremixowania!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Moshic - Draggin Down

Postprzez Transi 06 lis 2009, 18:12

Dla mnie bomba. Na początku Part C wydawał mi się najlepszy, po kilkunastu odsłuchach stwierdzam, ze Part A zjada wszystko na śniadanie :) Kawał porządnego, progresywnego grania. Moshic nie proponuje nam czegoś zupełnie nowego. Ale czy to źle? Jak dla mnie nie. Ta EP potwierdza wysoką klasę tego producenta :) Czekam na więcej! :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron