Kay-D - Ascension EP

Progressive | 2009 | Mistiquemusic

Powrót do Progressive

Kay-D - Ascension EP

Postprzez Transi 13 lis 2009, 8:10

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST017
Format: Mp3
Data wydania: 20.11.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Ascension (Original Mix)
02. Around The Mars (Original Mix)
03. Boundless Sheet (Original Mix)
04. Floating Islands (Original Mix)

Jeden z moich ulubionych producentów tego roku uderza z kolejną EP-ką, która za kilka dni zostanie wydana dzięki Mistiquemusic. "Floating Islands" jest już znany od dłuższego czasu - grany był m.in. przez Stivena Rivica, braci Michaela & Levana oraz wielu innych DJów. Jak dla mnie nie jest to najlepsza propozycja z tego wydawnictwa - jest bardzo dobra, owszem. O sile EP świadczą dwa pierwsze utwory. "Ascension" serwuje mroczne, gęste progresywne granie, okraszone etnicznymi odgłosami. Fani twórczości Kintara czy Moshica powinni sprawdzić tą propozycję. Dla mnie bomba! "Around The Mars" to istna rakieta. Od samego początku atakuje dynamicznym beatem, świetnym basslinem. Jest to produkcja bardziej melodyjna, skoczna, wesoła. Na pewno będzie siać ogromne spustoszenie na parkietach. Dzika bestia! Jak dla mnie najlepsza pozycja na EP! Co do "Boundless Sheet" - w chwili obecnej ciężko cokolwiek napisać mi o tym utworze. Po kilku przesłuchaniach średnio mi podszedł. Nie spisuję go jednak na straty - dam mu jeszcze kilka szans :P Ogólnie bardzo dobra propozycja z Mistiquemusic. Dla miłośników labelu pozycja obowiązkowa! Gorąco polecam!

Sample: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Ascension EP

Postprzez Stelmach 13 lis 2009, 8:45

Obadamy temat, który zapowiada się bardzo miło. Kay-D trzaska produkcje jak maszyna więc zawsze znajdzie się coś ciekawego.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kay-D - Ascension EP

Postprzez Kubo 13 lis 2009, 17:13

Steven Rivic w swoim Deep Impact 003 z 11 listopada zagral juz kolejne 2 nowe numer Kay-D a mianowicie: Clear Source i Reaching The Surface. Jak dla mnie epka na bardzo wysokim poziomie tak jak juz wspomniał Maciek wyrozniaja sie szczegolnie 2 pierwsze. Around The Mars - kosmiczny numer z mrocznym klimatem i basslinem niczym z innej planety. Ascension rownie wysoka polka co ATM. Jakbym mial wybierac tune ktory najmniej mi podszedl to bedzie Boundless Sheet. Wolny klikaczowy bassline troszke mnie odpycha, jednak pozniej jak juz sie rozkreci jest cacy :P Kay-D praktycznie zawsze trafia w moje gusta i po raz kolejny pokazal wysokie umiejetnosci
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron