Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt2)

Progressive | Mistiquemusic | 2009

Powrót do Progressive

Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt2)

Postprzez Transi 17 gru 2009, 10:31

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST019
Format: Mp3
Data wydania: 08.12.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Invisible Children (Fretwell Remix)
02. Invisible Children (Retroid & Duane Barry Remix)
03. Invisible Children (Domased Electronica Remix)
04. Invisible Children (Dynamic Illusion Remix)
05. Invisible Children (Human8 Remix)
06. Invisible Children (Bobby Deep Remix)
07. Invisible Children (Silence 'O' Phobia Remix)
08. Invisible Children (Ivan Nikusev & Wav-E Remix)
09. Invisible Children (Chris Drifter Remix)
10. Invisible Children (Faces Remix)

Druga z czterech zapowiadanych EP-ek poświęconych utworowi "Invisible Children". Muszę przyznać, że sample brzmią na prawdę świetnie! Znowu będzie z czego wybierać! Silence 'O' Phobia Remix jest bezlitosnym rzeźnikiem :D

Sample: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt2)

Postprzez TBk2000 05 mar 2010, 22:32

Invisible Children stalo sie u nas naprawde niewidzialne i do tego przelecialo przez forum bez wiekszego zainteresowania. Wcale mnie to nie dziwi, bo EP'ki poza oficjalnymi zrodlami nie sa latwo dostepne, poza tym, osobiscie uwazam, ze tak duza liczba remix'ow, ktora na pozor powinna przyciagac iloscia nazwisk osob remix'ujacych kawalek, mogla troche zniechecic do przesluchiwania tego wszystkiego, nie mowiac juz o probie legalnego zakupu co ciagnie za soba calkiem spory koszt ;-).
Ale wracajac do samej EP'ki. Czesc druga jak to bylo przy pierwszej odslonie, obfituje w mnostwo cholernie dobrych remix'ow. Mi osobiscie nabardziej przypadly wersje, Domased Electronica, wydaje mi sie, ze chyba najbardziej znana i ograna, aczkolwiek wciaz przyciagajca. Silence 'O' Phobia skolowal swietny remix z dudniaca linia basowa, ten remix urywa leb. Ivan Nikusev & Wav-E jakz wykle najbardziej melodyjnie, co przelozylo sie oczywiscie na wysokie noty u mnie. Ciekawa interpratacja zablysnal dla mnie Chris Drifter, ktory w bardziej deep'owym stylu postanowil oczarowac potencjalnych odbiorcow tej EP'ki. Na chloste zasluguje natomiast Dynamic Illusion, ktory totalnie zaskoczyl mnie swoim remix'em i na pewno nie pozytywym znaczeniu.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron