Loquai - White Planet EP

Progressive | 2009 | Mistiquemusic

Powrót do Progressive

Loquai - White Planet EP

Postprzez Transi 16 gru 2009, 13:54

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST021
Format: Mp3
Data wydania: 22.12.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Behind The Wall (Original Mix)
02. Shady (Original Mix)
03. White Planet (Original Mix)
04. Telemetry (Original Mix)

Daniem głównym na tej EP jest niewątpliwie parkietowy gwałciciel - "Shady". Świetna, bardzo żywa produkcja. Spodobała mi się od pierwszego usłyszenia (a miało to miejsce kilka miesięcy temu podczas odsłuchu setu Rivica). "Behind The Wall" oraz "White Planet" to kolejne doskonałe propozycje od Loquai'a. "Telemetry" na chwilę obecną nie przypadł mi do gustu - może z czasem się to zmieni.

Sample: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Loquai - White Planet EP

Postprzez cinek 03 sty 2010, 14:13

Transi napisał(a):Daniem głównym na tej EP jest niewątpliwie parkietowy gwałciciel - "Shady".

O tak, jestem tego samego zdania. Jak wchodzą klawisze przewodnie ciało mi się trzęsie :P
Z kolei "White Planet" opływa w niebiańskich padach i szoruje parkiet, niezłym, twardym basem. "Behind The Wall" też dobre ale ten synth nieco kiczowaty jest jak dla mnie, nie mniej jednak melodia bardzo udana. Telemetry generalnie też daję radę :) EP git majonez!
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Loquai - White Planet EP

Postprzez Monisia 03 sty 2010, 15:18

Transi napisał(a):Shady (Original Mix)
bez wątpienia jest numerem jeden ale dodam również, że White Planet ma doskonałe brzmienie ;) Ale strasznie nie podoba mi się Behind The Wall nic w nim ujmującego :P prosty zwyczajny numer
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron