Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt3)

Progressive | Mistiquemusic | 2010

Powrót do Progressive

Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt3)

Postprzez Transi 16 gru 2009, 14:00

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST024
Format: Mp3
Data wydania: 08.01.2010
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Invisible Children (Kay-D Remix)
02. Invisible Children (The Stain Remix)
03. Invisible Children (Phonic Deep Remix)
04. Invisible Children (Loquai Remix)
05. Invisible Children (Moshic Remix)
06. Invisible Children (Lacandon L.M. Remix)
07. Invisible Children (Deeper Moments & Robert K Remix)
08. Invisible Children (Hypnotic Duo Remix)
09. Invisible Children (Moti Brothers Remix)
10. Invisible Children (Arion Grey Remix)

Kolejna, trzecia już, EP poświęcona wariacjom na temat "Invisible Children". Ponownie niesamowicie mocny skład osób odpowiedzialnych z przygotowanie remixów. Jest na co czekać :>

Sample: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt3)

Postprzez TBk2000 17 gru 2009, 0:18

Hyh, ja jeszcze drugiej czesci okazji przesluchac nie mialem, a tu juz trzecia mozna powiedziec, ze nadciaga. Leca w MM z relami w zawrotnym tempie, ze czlowiek dobrze sie jednym nie nacieszy a tu juz kolejne ;-). Z nowym rokiem na swiatlo dzienne wyjda te chyba najbardziej oczekiwane remix'y, i hmm chyba ostatni remix Deeper Moments jaki uslyszymy spod jego reki ? No coz, jego decyzja ;-).
Sampli jeszcze nie przesluchalem, a poniewaz jest ich troche, wiec poczekam az bede mogl to zrobic na spokojnie w pelnym skupieniu ;-p.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt3)

Postprzez Transi 17 gru 2009, 7:30

Nie, to nie jest ostatni remix od Deeper Moments & Robert K - w kolejce czeka ich remol do Domased Electronica - Ganga (ma wyjść w lutym) ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Invisible Children (Pt3)

Postprzez TBk2000 06 mar 2010, 2:23

Kolejna dziesiatka przesluchana, wiec moge zabrac juz glos i wypowiedziec sie czy jest tutaj cos w ogole godnego uwagi ;-).
Kay-D w swoim jak zwykle lekkim stylu zafundowal nam prawie 10 minut melodyjnego progresu. Nie trudno zgadnac, iz jest to jedna z lepszych wersji tej EP'ki. Moshic ok, ale zaskoczyl mnie rowniez jak Kintar ze soim remix'em, co sie stalo z tym mrokiem w ich produkcjach ? Czyzby potencjal Invisible Children nie byl wystarczajacy, aby stworzych z niego piekielnie brzmiace dark prog ?. Lacandon L.M. Remix tez mozna wyroznic, wydac, ze ten gosc wlozyl troche wiecej pracy niz pozostali, dodajac nie tylko swoje sample, ale i tworzac jakies dodatkowe i odrebne motywy. Bardzo udana wersja. Remix Deeper Moments & Robert K choc dobry to zdazyl mi sie juz naprawde znudzic styl pana Krysztiana, wiec moze i dobrze, ze zakonczyl swoja muzyczna kariere ;-). Z wybranych dla siebie wersji wymienie jeszcze remix Arion Grey, ktory stworzyl cos w rodzaju kolejnego melodyjnego usypiacza, co akurat mi odpowiada.

Patrzac z perspektywy na te trzy wydania Invisible Children, dostrzegam w tym wszystkim braku czegos w mocniejszym stylu, mrocznym. Jestem ciekaw czwartej czesci i mam nadzieje, ze tym razem dostaniemy cos solidniejszego, bo poki co na razie sa prawie same plywaki.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron