Onur Polat - The Crying Ney

Progressive | Sudam Recordings | 2010

Powrót do Progressive

Onur Polat - The Crying Ney

Postprzez Transi 10 sty 2010, 23:00

Obrazek

Label: Sudam Recordings
Numer katalogowy: SDM006
Format: Mp3
Data wydania: Luty 2010
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. The Crying Ney (Original Mix)
02. The Crying Ney (Maindave Remix)
03. The Crying Ney (Matt G Remix)
04. The Crying Ney (Robert K Remix)

Wielki powrót labela Sudam Recordings! Po niesamowicie długim czasie wyczekiwania nareszcie coś zaczyna się dziać! Wkrótce (po za niecałe 20 godzin) pojawi się nowa wersja strony Sudam Recordings, na którą tak wielu fanów czeka od ponad 2 lat. Ale nie o tym chciałem pisać! Moi drodzy, "The Crying Ney" to w chwili obecnej najbardziej oczekiwana przeze mnie EP! :O Jest po prostu niesamowita! Original Mix to bardzo deepowa produkcja, z geinalnym klimatem. No po prostu cudo! Maindave Remix to imprezowy zabójca. Świetny bassline, kapitalna sekcja perkusyjna, no i ten zadziorny sampelek :> Niby szczegół a nadaje niesamowitego charakteru utworowi. Tak mi graj! Remix Matiasa również fantastyczny. Kumpel Maindave'a (z którym nota bene przygotowują ciekawą kolaborację) zrobił ciekawy bałnsujący remol z mistrzowskim etnicznym breakdownem! Dobra wersja do klubów :> A przynajmniej mi się wkręciła :> Robert K w typowym dl siebie stylu - komu spodobały się jego ostatnie dokonania nie będzie zawiedziony. Bardzo przyjemnie się tego słucha. Czuć niezłą dynamikę!

Jest na co czekać, bez wątpienia. Trzymam kciuki za Sudam i ich przyszłe wydawnictwa (np. Matt G - Lemuria!). Zachęcam do sprawdzenia sampli na myspace wytwórni ;)

Sample: TUTAJ

PS. Chodzą słuchy, że również Kintar zrobił remix. Czas pokaże czy to prawda ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Onur Polat - The Crying Ney

Postprzez Kubo 12 sty 2010, 15:14

Własnie odsluchalem i musze powiedziec, ze jestem niezwykle zafascynowany dwiema wersjami, a w szczegolnosci wersja podstawowa. W wiekszosci przypadkow sprawdza mi sie przekonanie, ze remixy sa zazwyczaj lepsze od originalu. I w tym momencie po raz drugi w krotkim odstepie czasu... nie sprawdza mi sie to. Podobnie bylo z Ozgur Ozkan - Istanbul Twilight, ktory w originalnej wersji sprawil, ze mialem ochote na... wieecej i wieceeeej :mrgreen: Tutaj jest podobnie. Onur Polat swoja interpretacja, pokazal naprawde kawal genialnej i nietuzinkowej roboty. Numer jest genialny, posiada mroczny i tajemniczy klimat wraz ze wstawkami orientalnymi, ktore bardzo sobie cenie w tego typu produkcjach. Polecam i czekam z niecierpliwoscia na promosa :> Maciek, jakbys gdzies wczesniej dorwal.. to zglos sie :P
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Onur Polat - The Crying Ney

Postprzez tomson 18 sty 2010, 12:46

Muszę przyznać, że każdy track z elementami etnicznymi mnie urzeka :). Oryginał piękny, spokojny, głęboki, tajemniczy, aż człowiek czuje tą bliskość sacrum, numer od razu trafił do mnie, co do remiksów, gdy słyszę Maindave na myśl przychodzi mi Tabriz, które niegdyś święciło takie tryumfy. Chyba znalazłem kolejną pozycję na listę i want it!
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości