Eryo - Wind City

Progressive | 2010 | Mistiquemusic

Powrót do Progressive

Eryo - Wind City

Postprzez Kubo 22 sty 2010, 21:09

Obrazek

Białotusin swoja epka atakuje muzyczny rynek progressivu, ktora zostanie zapewne wydana w niedalekiej przyszlosci oczywiscie w Mistiquemusic. Od pierwszego odsluchu zakochalem sie w tej produkcji , gdyz stylistycznie jest bardzo podobna do.. Envision ;) Niebywaly klimat sprawia, ze nutka staje sie magiczna i ma dla mnie to 'cos' :mrgreen:

Odsluchy :
Eryo - Wind City (Original Mix)
Eryo - Wind City (Domased Electronica Remix)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Eryo - Wind City

Postprzez TrancEye 22 sty 2010, 22:28

Org bardziej klimatyczny i spokojniejszy Idealny na odlot gdzies daleko po ciezkim dniu Moj faworyt
Remix tez interesujacy Mocniejsze brzmienie i te wkrecajace dzwieki robia swoje Wydaje sie tez byc zbyt monotonny na moje ucho Na pewno nie wywiera na mnie az tak dobrego wrazenia jak pierwszy mix

Ciekawe jak reszta mixow

Dzieki Kubo za zwrocienie uwagi na to wydanie ;)
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Eryo - Wind City

Postprzez dj3500 12 sie 2010, 23:16

Singiel wyszedł dawno a zatem wypada opisać swoje wrażenia :)
Oryginał bardzo fajny, klimatyczny, dźwięki bardzo typowe dla Eryo. Takie spokojne latanie. Najlepsza melodia niestety tylko na breakdownie.
Domased Electronica remiksem mnie tym razem nie zachwycił.
Michael, Levan i Stiven Rivic zagrali w swoim typowym stylu, co oznacza że jest dobrze :) Numer bardzo podobny do ich innych produkcji, idealnie przypasowałby do seta Mistiquemusic 001. Znacznie bardziej dynamiczny od oryginału, w ogóle ledwo go przypomina.
No i jeszcze ciekawy miks od Atrium Sun. W nazwie ma "Cold", czym być może się zasugerowałem, ale rzeczywiście oprócz wiatru w mieście czuć tym razem dojmujący ziąb ;) Miks intensywniejszy od oryginału, żywszy. Melodia bardziej rozwinięta.
Ogólnie, wydawnictwo bardzo pozytywne, choć na tle innych pozycji z tak mocnego labelu jak Mistiquemusic nie mogę przyznać mu wyróżnienia :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron