DJ Tarkan & Dammex - In A Dream EP

Progressive | No Smoking Recordings | 2010

Powrót do Progressive

DJ Tarkan & Dammex - In A Dream EP

Postprzez Transi 10 lut 2010, 7:10

Obrazek

Label: No Smoking Recordings
Numer katalogowy: NSR043
Format: Mp3
Data wydania: 15.02.2010
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. In A Dream (Original Vocal Mix)
02. In A Dream (Instrumental Mix)
03. In A Dream (Radio Edit)
04. In A Dream (Dr K & Nii vs Shiha Remix)
05. In A Dream (Nicolas Coronel & Juan Pablo Graziano Remix)
06. In A Dream (Darioef Remix)
07. In A Dream (Bojan Janjic A.k.a. DJ Zuba & Elvir Bandic Remix)
08. In A Dream (Gui Sheffer Remix)

Po ostatnim wydawnictwie z No Smoking Recordings („Drugness” EP) czułem ogromny niesmak. Nie spodziewałem się, że wytwórnia ta wypuści coś tak absolutnie fatalnego. Owszem – od pewnego czasu można zauważyć, że Tarkan zmienia swój styl grania, że jego sety nie są takie jak dawniej. Sytuacja iście niepokojąca! Wygląda jednak na to, że EP opatrzone numerem katalogowym NSR042 było po prostu wypadkiem przy pracy. Całe szczęście!
Label Tarkana i V-Saga w połowie lutego br. wyda „In A Dream” EP. Brzmi znajomo? No właśnie. Oryginalna produkcja powinna być znana wszystkim progresywnym wyjadaczom. A jeśli nie to…wstyd! ;) Za kilka dni będzie możliwość nadrobienia zaległości. Jest na co czekać, bo całość prezentuje się naprawdę imponująco! Poza wspomniany oryginale słuchacz dostanie pięć remixów. Skład mówi sam za siebie. Deepowe remole od Sheffera, Bojan Janjica oraz Coronela & Grabiano, zabójczy Darioef Remix (ale moc!) oraz latino mix (:D) od producentów hitu „Am Alive” - Dr K & Nii vs Shiha. Do tego Instrumental Mix i niepotrzebny Radio Edit ;) Nadchodzi świetna EP, proszę państwa. Oby tak dalej, NSR!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: DJ Tarkan & Dammex - In A Dream EP

Postprzez wasyl 10 lut 2010, 12:22

In a Dream w moich setach pojawiało się już 3 krotnie, za każdym razem w innym rmx'ie :), tak więc myślę, że może to być mój wyznacznik jakości tej produkcji i na pewno nie omieszkam sprawdzić omawianej EP'y :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: DJ Tarkan & Dammex - In A Dream EP

Postprzez enthuser 10 lut 2010, 13:22

bardzo dobra epa, nie siedze w tym gatunku muzyki elektronicznej ale usłyszałem to spory czas temu i do tej pory mi sie podoba
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron