Evave - Rain Castle / Let It Free EP

Progressive Breaks | Digital Sensation UK | 2010

Powrót do Progressive

Evave - Rain Castle / Let It Free EP

Postprzez Transi 18 lut 2010, 21:45

Obrazek

Label: Digital Sensation UK
Numer katalogowy: DSUK005
Format: Mp3
Data wydania: 17.02.2010
Gatunek: Progressive Breaks

Lista utworów:
01. Rain Castle (Original Mix)
02. Rain Castle (Aeron Aether Remix)
03. Let It Free (Original Mix)
04. Let It Free (East Café Breaks Free Mix)
05. Let It Free (East Café Deep Dub Mix)

Label Digital Sensation UK powstał stosunkowo niedawno. Do życia został powołany przez Duane Barry'ego - angielskiego producenta/remixera/DJa związanego z muzyką progressive breaks. Nowa EP to piąta propozycja tej wytwórni. Powiem wam jedno - jest obłędna! Jak widać wydawnictwo zawiera pięć utworów. 80% z nich (:D) to fantastyczne breakbeatowe produkcje. Nie są one jakimiś parkietowymi wymiataczami. One po prostu mają sprawić, że słuchacz poczuje się odprężony. I tak właśnie jest. Moim faworytem jest "Let It Free", w szczególności pierwszy z remixów od East Cafe. Takich utworów mogę słuchać na okrągło. Na prawdę fenomenalna robota Gabora! Original Mix jak i Deep Dub Mix również bardzo dobra (ten ostatni utrzymany w konwencji 4x4).
DSUK udowadnia, że progressive breaks nie jest martwy. Poprzednie EPki z tego labelu były wyśmienite, w tym przypadku nie jest inaczej. Polecam zapoznanie się z samplami!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Evave - Rain Castle / Let It Free EP

Postprzez wasyl 20 lut 2010, 11:15

Oświadczam wszem i wobec, że omawiana w temacie EP jest znakomita w każdym calu! To, co odróżnia tą EP'ke od innych, to na pewno fakt, że wszystkie 5 utworów trzyma równy, znakomity poziom. Nie jestem w stanie określić, który z tych utworów spodobał mi się najbardziej, ale skłaniałbym się do słuchanego właśnie rmxu od Aerona Aethera, który ma bardzo charakterystyczny styl. Fantastyczna robota Evave i kompanów :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Evave - Rain Castle / Let It Free EP

Postprzez dj3500 01 kwi 2011, 20:46

Lepiej późno niż wcale ;) Rain Castle w obu remiksach bardzo dobry. Oryginał przypomina stary styl Evave znany mi z jego świetnych wcześniejszych produkcji. Abdomen Burst zrobił bardziej dynamiczną, ostrzejszą wersję. Trzy pozostałe utwory to dla mnie raczej nic specjalnego, ale jestem w stanie zrozumieć zachwyty nad nimi ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości