Domased Electronica - Ararat EP

Progressive | 2010 | Mistiquemusic

Powrót do Progressive

Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez Transi 07 mar 2010, 9:53

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST036
Format: Mp3
Data wydania: 10.03.2010
Gatunek: Progressive

Sample: TUTAJ

Lista utworów:
01. Ararat (Original Mix)
02. Ararat (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
03. Ararat (The Stain Remix)
04. Ararat (Kay-D Remix)
05. Ararat (Hassan Rassmy Main Mix)
06. Ararat (Hassan Rassmy Intro Mix)
07. Ararat (Kintar Remix)
08. Ararat (Oleg B Remix)

Stało się! Po prawie roku oczekiwań, licznych obsuwach, problemami z osobami odpowiedzialnymi za remixy, "Ararat" nareszcie będzie wydany! I to już za kilka dni! Produkcja powinna być doskonale znana wszystkim osobom, które przez ostatni rok śledziły poczynania Ladislava, sety Michaela & Levana czy Stivena Rivica. Cóż mogę powiedzieć? Chyba tylko tyle, że jestem zauroczony tą produkcją. Gdy po raz pierwszy usłyszałem dzieło Słowaka byłem po prostu wstrząśnięty (ale nie zmieszany! :P). Główny motyw do dziś non stop chodzi mi po głowie. Jest po prostu idealny. Spójrzcie na listę osób odpowiedzialnych za remixy. Robi wrażenie, nieprawdaż? :D W sumie to chyba tylko remix Olega B nie jest mi znany - reszta była już zaprezentowana w wielu audycjach radiowych. Uwielbiam Original Mix (za głębię, melodyjność i ogólną atmosferę utworu), ubóstwiam interpretację właścicieli Mistiquemusic (za melodyjność, energię i bijący z niej optymizm), bardzo, ale to bardzo lubię remixy Kintara oraz Zoltara (The Stain). Pozostałe wersje (Kay-D Remix oraz Hassan Rassmy's remixes) są bardzo dobre - więcej nic o nich nie napiszę, bo słyszałem je ledwie kilka razy.
"Ararat" zapewne pozostanie jedną z moich ulubionych EP-ek wydanych w tym roku. Bardzo długo na nią czekałem i wiem, że było warto. Szkoda tylko, że Rasti Tkac odwalił manianę i nie dokończył swojego remixu (to właśnie przez niego wydawnictwo pojawia się dopiero teraz).
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez JoseDiablo 16 mar 2010, 19:00

Sowite wydawnictwo sowicie wynagrodziło przydługawy czas oczekiwania na nie :) Z powyższych wersji prym wiedzie propozycja od braci Gruzinów, którzy popełnili charakterystyczny dla siebie remix. Zaletą podstawową produkcji jest główny motyw, o którym wspominał Transi. Original Mix chyba przedstawiać nie trzeba :) Remiksy Kintara i Staina również oceniam wysoko, mocne punkty ostatnich audycji, w których zagościły.
Pozostałe remiksy jeszcze nieodgadnione przeze mnie. W wolnym czasie postaram się odrobić zaległości :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez cinek 21 mar 2010, 13:48

Bardzo pozytywne w odbiorze wydawnictwo. Przede wszystkim za sprawą remiksu od szefostwa Mistiquemusic. Wokale, klawisze i inne motywy genialnie wpasowały się w bassline. Numer posiada niesamowitą siłę przebicia :D
No i jak najbardziej oryginał. Do takich nieprzeciętnych rzeczy może wrzuciłbym jeszcze Kay-D ale generalnie całość mocno solidna.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez Rapture 21 mar 2010, 14:52

Slabej wersji nie ma, krotko mowiac. Michael & Levan chyba zrobili najlepsza interpretacje, fajna tez wersja od Olega B, bedaca podrasowanym oryginalem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez Monisia 22 mar 2010, 22:35

Ogólnie podsumowując remix'y są dla mnie świetne i przedstawiają bardzo wysoki poziom. Nie podoba mi się z kolei remix Oleg B, Ale oczywiście dla mnie króluje Original doskonałe brzmienie ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez TBk2000 23 mar 2010, 8:06

Nie bede sie produkowal ponad to co zostalo juz napisane a i nowego niczego nie dodam ;-). Dobra EP'ka, szkoda jedynie, ze tak pozno wydana. Tkac za pokute powinien udostepnic remix za free ;-p. Do mnie najbardziej przemawia w tej chwili wersja Michael & Levan feat. Stiven Rivic, chociaz kazda prezentuje nalezyty poziom. Poki co label wciaz trzyma wysoki poziom swoich wydawnictw, oby tak dalej.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Domased Electronica - Ararat EP

Postprzez yaper 31 gru 2010, 15:46

'Ararat', bez wątpienia jeden z moich ulubionych progresów tego roku. EP trzyma solidny, wysoki poziom z fenomenalnymi remixami od M&Lf.SR (jest tu wszystko to za co cenię sobie ten zestaw producentów) i Kay-D (przede wszystkim KLIMAT, dalej fenomenalny break, przy którym mam dosłownie ciary) na czele.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron