Domased Electronica - Ganga (Incl. Michael & Levan feat. Stiven Rivic)

melodic progressive | mistiquemusic / mist043 | 10-04-2010

Powrót do Progressive

Domased Electronica - Ganga (Incl. Michael & Levan feat. Stiven Rivic)

Postprzez TBk2000 24 mar 2010, 3:27

Z ciekawiej zapowiadajacych sie reli w Mistique moja uwage ostatnio przyciagnal rowniez nowy material od Domased Electronica. Po jego niedawno wydanej EP'ie Ararat nie spodziewalem sie tak szybko czegos swiezego i rownie dobrego. Niespelna miesiac po Ararat EP w nasze rece trafi kolejne znakomite wydawnictwo od tego artysty. Bedzie to juz za niecaly miesiac, ale juz teraz mozna zapoznac sie ze samplami, ktore z pewnoscia niejednemu koneserowi dobrego, progresywnego grania zaostrza apetyt na to wydawnictwo :>. Lista remix'erow robi wrazenie, w koncu nigdy dosc muzyki od Michael & Levan, Kay-D, LoQuai, czy Deeper Moments & Robert K. Co do tego ostatniego remix'u to warto tez nadmienic, ze jest to juz ostatnia okazja na posluchanie roboty Deeper Moments, bo gosc definitywnie skoczyl z produkowaniem muzyki. Komentowac tego nie bedziemy, tak czy inaczej, wersja powstala we wspolpracy Deeper Moments & Robert K prezentuje sie wysmienicie. Co do innych wersji.. Gruzini jak zwykle w swoim zwyczaju proponuja nam cos bardziej lekkiego i melodyjnego oferujac nam pelna palete roznorakich plumkajacych dzwiekow, przy ktorych mozna odplynac. Podobnie zreszta Kay-D, ktory w swojej wersji wykorzystal tez te same wokalne wstawki co DM&RK w swoim remix'ie, urozmaicajac nam tym samym muzyczne doznania. Bardziej pasuja one do tego orientalnego stylu Deeper Moments, ale Kay-D to producent, ktory wie co robi, wiec po jego wersji mozna spodziewac sie naprawde solidnej roboty. Towarzystwu nie ustepuje na krok LoQuai, ktory takze splodzil kawal calkiem dobrego proggowego staffu. No na koniec zostaje nam Stone Mason, ktorego wersja brzmi jak.. jakis ATB :D. Jakby na to nie patrzec, remix jakos tak mi nie pasuje do reszty. Polecam :>.

Info:
Title: Ganga EP
Artist: Domased Electronica
Genre: Melodic Progressive
Label: MistiqueMusic
Catalogue Nr.: MIST043
Rel. Data: 10-04-2010

Tracklist:
01. Domased Electronica - Ganga (Original Mix)
02. Domased Electronica - Ganga (Michael & Levan feat. Stiven Rivic Remix)
03. Domased Electronica - Ganga (Kay-D Remix)
04. Domased Electronica - Ganga (LoQuai Remix)
05. Domased Electronica - Ganga (Deeper Moments & Robert K Remix)
06. Domased Electronica - Ganga (Stone Mason Remix)

Sample:
:arrow: Domased Electronica - Ganga EP (MyPromoPool.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Domased Electronica - Ganga (Incl. Michael & Levan feat. Stiven Rivic)

Postprzez dj3500 03 wrz 2010, 13:03

Przepraszam za tę późną reckę ale chyba lepiej późno niż wcale ;) Original nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia - brakuje mu trochę życia, jest zbyt "twardy". Wygrywają interpretacje M&L&SR & DM&RK :mrgreen: Kay-D też niczego sobie. Ogólnie dobre wydanie :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Domased Electronica - Ganga (Incl. Michael & Levan feat. Stiven Rivic)

Postprzez Transi 03 wrz 2010, 17:48

Deeper Moments & Robert K Remix - zdecydowanie najlepsza wersja na całej EP :) Kopie tyłek od początku do końca ;] Swego czasu niesamowicie mi się wkręciła.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Domased Electronica - Ganga (Incl. Michael & Levan feat. Stiven Ri

Postprzez yaper 31 gru 2010, 15:51

'Ganga' jest dla mnie idealnym uzupełnieniem 'Araratu', ciągnie dalej ten niesamowity, orientalny klimat. Naprawdę ciężko wskazać mi faworyta spośród tylu ciekawych remixów. Kay-D znowu zniszczył - ta wersja jest moją preferowaną. Dalej oczywiście ML&SR, Oryginał, LoQuai - po prostu nadmiar dobrego stuffu!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron