Josel - Synasthesia EP

Progressive House | LuPS Records | 2008

Powrót do Progressive

Josel - Synasthesia EP

Postprzez Transi 23 gru 2008, 16:01

Obrazek

Label: LuPS Records
Numer katalogowy: LuPSRec005
Format: Mp3
Data wydania: 27.10.2008
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
1. Synasthesia (Original Mix)
2. Synasthesia (East Café Remix)
3. Synasthesia (Phonic Deep Remix)
4. Synasthesia (Hassan Rassmy Remix)
5. Synasthesia (Jacco@Work Remix)

Moja opinia:
Kto lubuje się w progresywnych bitach ten powinien znać label LuPS Records. Pod koniec października wytwórnia wypuściła EP-kę "Synasthesia" od Josela. Pięć odmiennych wersji, wszystkie utrzymane w przyjemnym klimacie progressive house. Szczerze mówiąc nie potrafię wskazać najsłabszej pozycji. Zdecydowanie na przód wysuwają się interpretacje East Cafe i Hassana Rassmy'ego. Remix Jacco@Work oraz Original Mix również trzymają wysoki poziom. Bardziej deepowych doznań dostarczają panowie z Phonic Deep. Warto zapoznać się z tą EP-ką. Kawał rasowego grania. Polecam!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Josel - Synasthesia EP

Postprzez Kubo 30 gru 2008, 10:39

W produkcjach Josel zawsze mozna doszukac dobrego klimatu. Ja posiadam jak na razie podstawowa wersje oraz East Café Remix. Original szybko wpada w ucho, ten klikajaco-plumkajacy dzwiek robi dobre wrazenie. Wszystko ladnie i harmonijnie sobie plynie. Jestem na TAK ! :) Ogarne inne wersje i zroboie edita jak ktoras mi sie bardzo spodoba
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Josel - Synasthesia EP

Postprzez Stelmach 31 gru 2008, 11:26

Transi napisał(a):Synasthesia (Hassan Rassmy Remix)


Świetny kawałek który Władca Krainy Faraonów walcuje w swoich audycjach :-) Co do Josel'a mam jego numer Lonely Future, który nie jest ujęty w zestawieniu doscogs'a - mógłby kto potwierdzić czy to nie jakiś fake?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Josel - Synasthesia EP

Postprzez phantom 31 gru 2008, 11:39

Stelmach napisał(a):Co do Josel'a mam jego numer Lonely Future, który nie jest ujęty w zestawieniu doscogs'a - mógłby kto potwierdzić czy to nie jakiś fake?

Może kawałek jest na tyle świeży, że jeszcze nikt nie pofatygował się zrobić stosowny wpis. Biorąc pod uwagę niskie zainteresowanie innymi wydawnictwami Josela, to bardzo prawdopodobne.

A tutaj info z myspace, po które udałem się później:
|2005|
* Josel & Pedro - Waking Life [Toes In The Sand Digital, US]
* Josel & Pedro - Lonely Future [Acute Recordings Digital, US]
* Josel & Pedro - Invasion Of The Memory Snatchers [Acute Recordings Digital, US]

:)
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Josel - Synasthesia EP

Postprzez Stelmach 31 gru 2008, 13:06

phantom napisał(a):Josel & Pedro - Lonely Future [Acute Recordings Digital, US]


Dokładnie tak chodzi o ten numer! Kiedyś nawet grał go na swoim secie Wasyl, mam na go na starym CD schowanym gdzieś w przepaściach szafy :-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron