00.db - Angel

Progressive Trance | Progressive House | 2010 | Joof Recordings

Powrót do Progressive

00.db - Angel

Postprzez cinek 27 sie 2010, 19:19

Label: Joof Recordings
Numer katalogowy: JOOF076
Data wydania: 24.08.2010
Gatunek: Progressive Trance | Progressive House

Tracklist:

1 - Angel - Original Mix Trance
2 - Angel - No Breakdown Version Trance
3 - Angel - Michael And Levan and Stiven Rivic Remix Progressive House
4 - Angel - Frede Goto Remix Progressive House
5 - Angel - Deep In Calm Remix Progressive House
6 - Angel - Dark Soul Project Remix Progressive House
7 - Angel - Dark Soul Project Intro Mix Chill Out

A zatem przyszedł i czas na mój największy w sumie dotychczasowy sukcesior. Można chyba tak to nazwać jeśli remiksuje się pana Johna 00 Fleminga, któremu bardzo spodobał się mój remiks do numeru Tuxedo - On My Way (Passion Fruit Recordings). Singiel wyszedł w ostatni wtorek i promuje nadchodzący album Johna 00 Fleminga i The Digital Blonde "Angels & Demons" (kontynuację świetnego "Heaven & Hell"), którzy wspólnie tworzą projekt 00.db. Świetnemu oryginałowi towarzyszą bardzo zdolni producenci. W moim przypadku mowa przede wszystkim o gruzińskim duecie Michael & Levan i Dark Soul Project. Zapraszam do zbadania wydawnictwa! :)

Original Mix

Deep In Calm Remix

Michael And Levan and Stiven Rivic Remix

Frede Goto Remix

Dark Soul Project Remix

Dark Soul Project Intro Mix

No Breakdown Version
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: 00.db - Angel

Postprzez dj3500 02 wrz 2010, 23:17

Na początku wypada jedynie pogratulować znalezienia się w takim gronie :) A więc po kolei:
Original Mix - fajny progtrans do breakdownu; potem cała otoczka jakby chciała popędzić do przodu, a bit i bassline stoją w miejscu i robi się nieco dziwne wrażenie. Ale na plus
M&L&SR - typowy remiks w ich stylu, bardzo długi, niestety nie użyto sampli wokalnych z oryginału poza breakdownem, zresztą nieco bezpłciowym. fajnie podróżuje do przodu
DSP - jak zawsze jestem na nie
Deep In Calm - mroczny, majestatyczny, zaskakujący i świetny technicznie. Tym bardziej gratuluję że właśnie na takim wydawnictwie pokazałeś się z tak dobrej strony :)
Frede Goto - irytujący
No Breakdown Version - WTF :mrgreen:

Cóż mogę powiedzieć - znalazłeś się na singlu razem z 00.db i M&L&SR i wyszedłeś z tego zwycięsko :) Ode mnie piątka.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 00.db - Angel

Postprzez wasyl 03 wrz 2010, 7:50

Bardzo, ale to bardzo dobra, gęsta i mroczna produkcja... Twój remix po prostu morduje pozostałe wersje :). Fantastycznie skleiłeś ten numer. Graty!
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 00.db - Angel

Postprzez Transi 03 wrz 2010, 17:50

Original Mix, Deep In Calm Remix oraz Dark Soul Project Remix to moi faworyci. Co do remolu moich ulubieńców - Lewary równiez odwalili dobrą robotę, ale całość zabija o wiele za długi breakdown :S 3 minuty? Po raz pierwszy progressive zawstydził uplifting trance...
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 00.db - Angel

Postprzez cinek 12 wrz 2010, 17:38

Ależ mi miło :D Fajnie chłopaki, że doceniacie moją robotę! Dziękówa.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron