Kay-D - My Dreams EP

Progressive Trance/House | 2010 | Mistiquemusic

Powrót do Progressive

Kay-D - My Dreams EP

Postprzez Transi 01 wrz 2010, 8:57

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST062
Format: Mp3
Data wydania: 01.07.2010
Gatunek: Progressive Trance/House

Sample: TUTAJ

Lista utworów:
01. My Dreams (Orginal Mix)
02. My Dreams (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
03. My Dreams (Domased Electronica Remix)
04. My Dreams (Dark Soul Project Remix)
05. My Dreams (Robert K Remix)


Mmmmm, czekałem długo i się doczekałem. A na co? Na rewelacyjny remix zaserwowany przez Michaela & Levana oraz Stivena Rivica. Energetyczna, potężna progressive transowa bomba! Świetne delikatne intro z vocalem i konkretne uderzenie bez zbędnego przymulania. Setrip królował w moim odtwarzaczy przez kilka miesięcy i nie potrafiłem się nim znudzić. Melodyjnie, ale i mocno. Peaktime tune? Zapewne! Bardzo fajnie wypadają Original Mix oraz Dark Soul Project Remix. Pozostałe wersje troszkę słabsze (a może za mało poświęciłem im uwagi?). Polecam!

Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - My Dreams EP

Postprzez dj3500 01 wrz 2010, 12:34

Oryginał i remiks od M&L&SR, z którymi wiązałem spore nadzieje, niestety otrzymały jakiś zły mastering i brzmią jak dla mnie mocno płasko :/ Dlatego tutaj wygrywa u mnie spokojny, ale przynajmniej dobrze brzmiący miks od Domased Electronica.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kay-D - My Dreams EP

Postprzez phantom 01 wrz 2010, 21:37

Przesłuchałem linkowane sample i na pierwszy rzut brzmi to dość Schulzowo, w klasycznym coldharbourowym sensie. Zamiast nawiązań do klasycznego progressive, o którym tak często czytam w recenzjach wydawnictw MM, jest przesyt pobrzmiewających, lotnych dźwięków i monotonny, mało wciągający bit. Ani mrocznego klimatu, ani ciekawej melodii. Z całego singla wybrałbym remix DSP.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron