Mindwave - Human Traffic EP

psy-progressive | iono music | 01-03-2011

Powrót do Progressive

Mindwave - Human Traffic EP

Postprzez TBk2000 01 mar 2011, 15:33

Obrazek

Nie moglem sie do konca zdecydowac gdzie wrzucic ta EP'ke, czy do Psy, czy do Progressive, ale w koncu uznalem, ze skoro muzycznie wydawnictwo jest mieszanka obu tych gatunkow to bedzie mialo ono wieksze wziecie w dziale, ktory jest czesciej odwiedzany niz ten z muzyka Psy - obym sie nie rozczarowal :D. Do wrzucenia Human Traffic EP do wora z muzyka proggy, przekonal mnie ostatenicze utwor Dreamer, ktory najbardziej z tych trzech posiada znamiona progressive'u i dlatego licze, ze sporo osob lubiacych wlasnie prgsv da temu utworowi szanse, jesli nie calej EP'ce.

Wg. mnie cala EP'ka zasluguje na wieksze zainteresowanie, bo dla mnie sama ona zawiera jedna z lepszych porcji muzyki wydanej od poczatku roku, ktora moglbym w wielkim skrocie okreslic jako "High Quality". Nie chcialbym tutaj faworyzowac ktoregos z utworow, ale nie ulega watpliwosci, ze Dreamer jest tutaj najbardziej lakomym kaskiem, rowniez dla mnie, na czym zdarzylem sie juz przylapac wracajac do niego o kilka razy czesciej niz reszty. Mimo wszystko cala EP'ka to solidny Psy-Progresywny material, obok ktorego nikt nie powinien przejsc obojetnie :-).


Info:
Artist: Mindwave
Title: Human Traffic EP
Genre: Psy-Progressive
Label: Iono Music
Cat. nr.: INM1DIGI049
Data: 01-03-2011
Time: 25:30 min.

Tracklist:
01. Mindwave - Human Traffic
02. Mindwave - Time Spirit
03. Mindwave - Dreamer


Sample:
=> Mindwave - Human Traffic EP (beatport.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron