Incolumis - Changes EP

progressive | joof recordings | 28-02-2011

Powrót do Progressive

Incolumis - Changes EP

Postprzez TBk2000 01 mar 2011, 16:17

Obrazek

Pamieta ktos Incolumis ? Jesli nie, to m.in. w 2006 wydal on razem z Viscid & CJ Art vinyl w Joof Recordings, na ktorym obok Dziela przez wielkie DZ naszych rodakow w postaci Soundctuary, Incolumis pojawil sie z utworem One With Sanctuary, ktory notabene przesladuje mnie ostatnio praktycznie dzien w dzien, noc w noc. W zeszlym roku pojawila sie tez Heavy Machinery EP w tym samym labelu, ale nie zrobila juz we mnie takiego spustoszenia jak One With Sanctuary. Po kilku miesiacac od jej wydania Incolumis powraca z nowa EP'ka zatytulowana Changes. Na jakie zmiany mozemy liczyc ? Wzgledem poprzedniej EP'ki moim zdaniem na spore, w dobrym tego slowa znaczeniu.
Wydawnictwo zawiera piec, a wlasciwie cztery utwory, z czego niestety tylko jeden doprowadzil mnie do takiej euforii jak ten utwor sprzed 5 lat. Tecabrali bo o nim mowa to zgrabne polaczenie elementow muzyki Techno z bardzo lekka melodyjna i gleboka stylistyka muzyki Prog-Trance. Musze powiedziec, ze wrazenie jakie zrobil na mnie utrow jest ogromne z uwagi na muzyczna mieszanke.
Co do reszty zawartosci, hmm.. Surface, do takiej electro styslistyki nigdy chyba sie nie przekonam, ale nie czuje z tego powodu jakiegos przygnebienia. Dalej, Some Things Never Change, taka chillout'owa niespodzianka ktorej sie nie spodziewalem. Mimo wszystko jak na pierwsze kilka odsluchow, to wiekszego wrazenia niestety na mnie nie robi. I na koniec pozostal calkiem niczego sobie Subsequence, ktory z calej czworki i tak niezle wypada, pozostajac jednak w cieniu Tecabrali.

Hmm.. EP'ke mialem polecic a wyszlo z tego kilka zdan psioczenia. Ale jak wiecie ja lubie bardzo duzo narzekac, nawet na to co inni chwala, wiec jest duze prawdopodobienstwo, ze poza Tecabrali spodoba wam sie i reszta :D.

Info:
Artist: Incolumis
Title: Changes EP
Genre: Progressive
Label: JOOF Recordings
Cat. nr.: J00F086
Data: 28-02-2011
Time: 35:58 min.

Tracklist:
01. Incolumis - Tecabrali (Incolumis Calibrated Mix)
02. Incolumis - Surface
03. Incolumis - Tecabrali
04. Incolumis - Some Things Never Change
05. Incolumis - Subsequence


Sample:
=> Incolumis - Changes EP (beatport.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Incolumis - Changes EP

Postprzez peterhol9 09 mar 2011, 12:42

Wreszcie Incolumis coś wydał. Ogólnie to poza One with sanctuary miał mnóstwo perełek, które nie ujrzały światła dziennego. Cieszy więc owa Epka. Przesłucham ją na dniach i ocenię :)

Edit:

Epka jest fantastyczna! Tecabrali wymiata jak wspomniane OWS, dlatego tez w moim Top 2011 Utwór ten powinien się znaleźć :) Najgorszy numer to chilloutowy Sime things never change. Tyle mojej 'recki' :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron