You Are My Salvation - The Descent / Light Over Me

psy / progressive | j00f recordings / j00f088 | 29-03-2011

Powrót do Progressive

You Are My Salvation - The Descent / Light Over Me

Postprzez TBk2000 03 kwi 2011, 13:46

Obrazek

Zastanawialem sie wczesniej czy zakladac o tym wydawnictwie w ogole temat, ale skoro utwory powracaja do mnie od kilku dni w czestym odsluchu, to znaczy, ze sa wg. mnie na tyle dobre aby o nich wspomniec. Kawalki sa swieze wiec jesli ktos sledzi na biezaco to co sie dzieje w ciekawszych rejonach muzyki (psy)Trance, to The Descent / Light Over Me nie bedzie dla niego niczym odkrywczym.
O ile same utwory moga nie byc zadna niespodzianka, o tyle sam wykonawca juz tak. You Are My Salvation to chyba nowe odkrycie Fleminga u ktorego wlasciwie czesto mozna poznac jakichs swiezych producentow z talentem do tworzenia muzyki. Ale do rzeczy.. wydawnictwo sklada sie z dwoch przyjemnych progresywno psychedelicznych numerow. The Descent przypomina bardzo styl 00.db, a dokladniej kojarzy mi sie z Angel wydanym w zeszlym roku, jednak poza drobnym skojarzeniem utwory nie maja ze soba nic wspolnego, chociaz mozna powiedziec, ze wspolnym mianownikiem obu tych produkcji jest wysoka jakosc. Light Over Me natomiast w odroznieniu od progresywnego The Descent, cechuje sie wieksza mieszanka psychedelii charakterystycznej dla produkcji pojawiajacych sie w J00F Recordings, oraz nasyceniem takiej muzycznej energii, ktora jest nieodlacznym elementem tego gatunku. I to chyba tyle na ten temat, reszte znajdziecie w odsluchu ;-).


Info:
Artist: You Are My Salvation
Title: The Descent / Light Over Me
Genre: Progressive / Psy-Progressive
Label: J00F Recordings
Cat. nr.: J00F088
Data: 29-03-2011

Tracklist:
01. You Are My Salvation - The Descent
02. You Are My Salvation - Light Over Me

Sample:
=> You Are My Salvation - The Descent / Light Over Me
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości