Chris Drifter - Journey To Pluto

Dark Progressive | Mestiza Records | 2008

Powrót do Progressive

Chris Drifter - Journey To Pluto

Postprzez TBk2000 18 sty 2009, 12:16

Jeszcze tego popoludnia chcialbym wam polecic bardzo ciekawie brzmiace wydawnictwo w moim ulubionym progreswynym mrocznym klimacie Dark. Oryginal jak i remix prezentuja sie znakomicie, totez nie odwaze sie nawet na jakakolwiek dyskryminacje wzgledem zadnej z tych wersji.
Oryginal osadzony jest na nieco mocniejszym podkladzie a zarazem zawiera nieco wiecej tej mrocznej otoczki niz jest to w przypadku remixu. Remix z kolei fajnie kolysze sie na polamanym bicie, do ktorego dodano jeszcze lekka i przyjemna melodie, przez co wszystko jest jakby bardziej rozbudowane i urozmaicone. Tak czy inaczej, obie wersje jak juz pisalem sa znakomite i jak najbardziej rekomenduje tego release-a wszystkim lubiacym dluuugo ciagnace sie podroze w glab muzycznej progresji :>.

Info:
Artist: Chris Drifter
Title: Journey To Pluto
Genre: Dark Progressive
Label: Mestiza Records
Cat. Nr.: MTZ039
Wydawnictwo Data: 24-12-2008

Tracklist:
01. Chris Drifter - Journey To Pluto (Original Mix)
02. Chris Drifter - Journey To Pluto (Dave Ferol Remix)

Odsluch:
:arrow: Chris Drifter - Journey To Pluto
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Chris Drifter - Journey To Pluto

Postprzez Transi 18 sty 2009, 12:29

Kolejne bardzo ciekawe wydawnictwo z Metiza Records. Nie potrafię wskazać lepszej wersji - obydwie są wyśmienite. Original Mix jest okrutnie mocarny. Nie ma tu jakichś oszałamiających urozmaiceń, ale wg mnie wcale nie ujmuje mu to piękna. Remix Dave'a Ferola to już całkowicie inna bajka. Jest bardziej melodyjnie. Bardzo ciekawe wypada breakdown z połamanym beatem. Całość oceniam bardzo wysoko i szczerze polecam :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Chris Drifter - Journey To Pluto

Postprzez Kubo 18 sty 2009, 14:54

U mnie remix Ferola wygrywa. Swoja melodyjnoscia jednoglosnie przebija original. Jesli ktos woli glebszy klimat ten wybierze zapewne wersje podstawowa. Ja polecam bardziej Ferola za swoista kolorystyke i bardziej urozmaicona wersje :) Rowniez zachecam do zapoznania sie z tym materialem
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Chris Drifter - Journey To Pluto

Postprzez Monisia 19 sty 2009, 11:56

A mi się podoba i oryginał jak i remix dla mnie na spokojnie ale przyjemnie ;)
Czasami warto oderwać się od łubudu xD
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron