Namatjira - Here I Go EP

Progressive House | No Smoking Recordings | 2009

Powrót do Progressive

Namatjira - Here I Go EP

Postprzez Transi 19 lut 2009, 14:15

Obrazek

Label: No Smoking Recordings
Numer katalogowy: NSR032
Format: Mp3
Data wydania: 15.02.2009
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
01. Here I Go (Original Mix)
02. Here I Go (Joost Van Der Vleuten Remix)

Najnowsza propozycja ze stajni No Smoking Recordings. Namatjira to mniej znany alias Van Der Vleutena (znanego również jako Latigidi czy Seven Senses). Wydawnictwo trzyma klasę - co do tego nie mam wątpliwości. Original Mix to bujający progressive house, który spodoba się miłośnikom starych dokonań Sultana (przynajmniej mi tak się skojarzył :P) Trwa on ponad 10 minut- trochę za długo. Autorski remix Joosta to podróż w bardziej progressive trance'owe brzmienia. Wszystko brzmi bardzo elegancko. Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi to utwory z lat 2004-2005 (szczególnie te pojawiające się np. w GDJB). Tak jak już wspomniałem EP-ka bardzo ciekawa i na pewno lepsza od poprzedniego utworu od Namatjira (Would You Like To Go - obłędnie beznadziejny). 8/10
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Namatjira - Here I Go EP

Postprzez Rapture 26 lut 2009, 22:54

Fakt, oryginal lekko kojarzy sie z Sultanem, choc nie do konca. Troche bym zmienil build up i skrocil ale mimo to nawet daje rade i dobrze wkreca moj mozg w progresywna prase :D Remiksu niestety nie slyszalem, bo mimo wszystko pochlonal mnie deczko oryginal :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Namatjira - Here I Go EP

Postprzez TBk2000 05 mar 2009, 4:22

Mnie bardziej do gustu przypadl remix Joost Van Der Vleuten-a. I rowniez zgodze sie z tym, ze brzmi on tak jak walki z 2004 gdy GDJB trzymal wysoki poziom i lecialy w nim dobrze bujajace progi ;-). Znaczy to, ze Here I Go ze spora swoboda plasuje sie w szeregi wyjatkowo udanych progresywnych produkcji tego roku. Mam nadzieje, ze nie zostanie on szybko zapomniany, choc w tym temacie obecnie nie ma duzej konkurencji.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości