Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Progressive House | DeepSessions Recordings | 2009

Powrót do Progressive

Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Postprzez Transi 24 lut 2009, 18:31

Obrazek

Label: DeepSessions Recordings
Numer katalogowy: DSR032
Format: Mp3
Data wydania: 18.02.2009
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
01. Gold Of The Rio (Original Mix)
02. Gold Of The Rio (John Moore Remix)
03. Gold Of The Rio (Nas Horizon Remix)

Sample: http://progressivehouse.com/labels/Deep ... ngs/r/3539

DeepSessions Recordings zazwyczaj nie odwala maniany. Zazwyczaj, bo tym razem jest wg mnie średnio. Z całego wydawnictwa podoba mi się tylko Original Mix, który zabija swoim klimatem. Bardzo przyjemna melodia, kapitalnie wkomponowana gitara. Świetna progresywna produkcja. Po remixie Moora spodziewałem się o wiele więcej. Niestety jego interpretacja nie przypadła mi do gustu. W niektórych momentach brzmi po prostu dziwnie (ale to może być zasługa mojego słuchu :P). O remixie ziomka o pseudonimie Nas Horizon mogę powiedzieć tylko tyle- fatalny. EP-kę polecam tylko ze względu na rewelacyjny Original Mix. Resztę śmiało można sobie darować.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Postprzez Stelmach 24 lut 2009, 23:08

Fajny ten oryginał. Melodyjkowo dopracowany wybitnie, leży z kolei sprawa z basslinem. Ocena więc pół na pół. Wersja John Moore'a z kolei już z lekka tranceowa traci wiele na wartości. Trzeciego remixu nie słyszałem.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Postprzez JoseDiablo 01 mar 2009, 10:35

Oryginal mix to przyjemny, szybko wpadający w ucho progresywny plumkacz, reszty nie słyszałem i pewnie nie będę miał okazji.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Postprzez peterhol9 01 mar 2009, 14:01

EPka wyje***na w hooy !!! Wałki niszczą. Trudno wskazac słaby punkt, każda wersja jest bowiem inna. Oryginał melodyjny, mix Moora trochę spokojniejszy, nawiązujący do podbojów starego Tauchera, Nas Horizon zaplumkany. Dla proggu to piękny okres nadszedł!! :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Atrium Sun - Gold Of The Rio EP

Postprzez Rapture 01 mar 2009, 18:41

Nie pozostaje mi nic innego jak przychylic sie do opinii poprzednikow. Az mi glupio, ze uslyszalem oryginal dopiero w secie Transiego. Prosty i nieskomplikowany progres a jednak urzeka swoim pieknem. Swietny numer!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron