Ormatie - American girl

Progressive House | Arctic Wave | 2009

Powrót do Progressive

Ormatie - American girl

Postprzez bts 02 mar 2009, 20:46

Kawałek, który po raz pierwszy usłyszałem ponad półtora roku temu (choć mogę się mylić). Od razu została przyklejona łatka: pamiętać, czekać i pilnować wydania… i nie zapomniałem :D

: Original Mix - Leniwy bassline okraszony dzwoneczkowym motywem. Numer z tych co to mają odprężać i przełączać nasz mózg na tryb relaksu. Wychodzi mu to wyśmienicie, mnie odpręża lepiej niż 0.5 wyborowej :D

: Ilya Malyuev ‘Dedication To Russian Girl’ Remix - Jeżeli komuś nie odpowiada oryginał bo ‘zamula’ to remixu nie powinien tykać, który wlecze się jak kontuzjowany ślimak. Stylistyka chill out i wszystko jasne.

Sample na www.beatport.com
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Ormatie - American girl

Postprzez Sisiek 02 mar 2009, 21:22

Widzę że jeszcze nieraz czegoś dobrego posłuchasz :D Oryginał dobry wałek również polecam :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Ormatie - American girl

Postprzez Transi 02 mar 2009, 21:26

Original Mix znam od baaaaaaardzo dawna. Cóż mogę powiedzieć - kawał porządnego melodyjnego progressive trance rodem z Rosji. Urzeka od pierwszego przesłuchania. Remix Malyueva również wyborny!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Ormatie - American girl

Postprzez bts 03 mar 2009, 8:19

Sisiek napisał(a):Widzę że jeszcze nieraz czegoś dobrego posłuchasz :D...

Przestałeś pisać recenzje to zacząłem obracać się w szemranym towarzystwie pop-trensu i ogólnej zamuły :D A, że 'nieraz czegoś dobrego'... przypadek ;)
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Ormatie - American girl

Postprzez Stelmach 03 mar 2009, 21:08

Dobre to. Nie pobije oczywiście największego hitu Ormatie, czyli Jay Lumen - Clear Memories (Ormatie Remix), ale stanowi bardzo ciekawy numer o który koniecznie należy zahaczyć.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Ormatie - American girl

Postprzez peterhol9 20 sie 2009, 11:05

ogólnie rzecz biorąc to bardzo lubię papki od Ormatie i Malyueva. Tym razem jednak pierwszy Pan (a dokładniej jego oryginalna wersja) robi na mnie wrażenie. Mix od Ilyi jest nudny jak flaki z olejem. Oryginał już pierwszymi bitami wprowadza nas w piękny świat progressivu. Mix- w piękny świat snu :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron