Hokkaido - Summer Wind

progressive house | Silk Digital | 2008

Powrót do Progressive

Hokkaido - Summer Wind

Postprzez bAchoR 31 mar 2009, 18:04

Krótko i na temat, bo słowa nie wyrażą potęgi piękna tego utworu.

Utwór tego lata na 100 % z utworów w tym klimacie. Przepiękna rytmika, brzmienie wszysktich sampli. Epicki spokój i piękno melodii, dzwięków. Utwór z duszą. <3

Więcej napisze pozniej jak wróce z piwek.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Hokkaido - Summer Wind

Postprzez cinek 31 mar 2009, 19:21

W miarę dobre wydawnictwo od Silk Digital.

Tracklista:

1. Summer Wind (Original Mix)
2. Summer Wind (Invisible Sounds Remix)
3. Summer Wind (Alucard Remix)
4. Summer Wind (Soundstorm Remix)
5. Summer Wind (Hugo Gerritse Remix)
6. Summer Wind (Zolend Remix)
7. Summer Wind (Mike Efex Chill Island Mix)

W zasadzie to można mówić o utworze tamtego lata. Wał balearyczny, lepiej smakuje po dłuższej przerwie bez kontaktu z nim bo przy tej słodkiej acz do przyjęcia melodii może się szybko wypalić. Dla mnie najciekawszy Soundstorm. Progressive house jaki lubię, Hugo Gerritse też ładnie obrobił sprawę. Reszta mało twórcza.
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Hokkaido - Summer Wind

Postprzez Transi 31 mar 2009, 19:29

Całkiem sympatyczna EP-ka, ale nic więcej. Na słowa uznania (jak dla mnie) zasługują wersje od Soundstorm, Hugo Gerittse i Mike'a Efexa. Całą EP-kę oceniam na jakieś 6/10.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Hokkaido - Summer Wind

Postprzez Humulus 01 kwi 2009, 5:07

Bardzo niedoceniany utwór stworzony przez duet Invisible Sounds & Michael Witness i znacznie przewyższający tegorocznego Hokkaido feat. Ange - "Here To Stay", wydanego w labelu Enhanced Recordings. Moi faworyci to rewelacyjny Original Mix i niezły Invisible Sounds Remix.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Hokkaido - Summer Wind

Postprzez phantom 10 kwi 2009, 19:59

Słyszałem tylko 4 z 7 wersji. Najlepiej wypadł Soundstorm Remix, najgorzej Alucard, który chyba daleki jest od formy sprzed kilku lat. Jego ubiegłoroczny remiks do "Autumn Lights" prezentował się najmniej okazale z tamtej stawki, ale i poprzeczka była zawieszona wyjątkowo wysoko. Invisible Sounds i Original Mix gdzieś pośrodku. Przyjemne utwory, na pewno w letnim okresie nieraz do nich wrócę, choć większe wrażenie wywarło na mnie równie świeże "30 000 Years" wspomnianego IS. No i kompletnie nie rozumiem, dlaczego IS poświęcił ponad dwie minuty na 'wyjście' kawałka.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Hokkaido - Summer Wind

Postprzez yaper 25 kwi 2009, 15:59

Jeśli chodzi o mnie to dwie wersje zasługują na gromkie brawa: Soundstorm i Hugo Gerittse - poezja dźwięku!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron