Christos Fourkis & Athan - Pekos EP

Progressive House | Deepsessions Recordings | 2009

Powrót do Progressive

Christos Fourkis & Athan - Pekos EP

Postprzez Transi 24 kwi 2009, 7:54

Obrazek

Label: Deepsessions Recordings
Numer katalogowy: DSR040
Format: Mp3
Data wydania: 22.04.2009
Gatunek: Progressive House

Lista utworów:
01. Pekos (Original Mix)
02. Pekos (Bobby Deep Remix)
03. Pekos (K-Mass Remix)
04. Pekos (B.Craack Remix)
05. Pekos (Tropical Highlight Remix)
06. Pekos (Junitoshi's Lounge Mix)
07. Pekos (CJ Art Remix )
08. Pekos (CJ Art Deeper Dub Mix)
09. Pekos (CJ Art Ambient Mix)


Deepsessions Recordings atakuje z kolejną potężną EP. Za wydawnictwo to odpowiedzialni są dwaj panowie – Chritos Fourkis oraz Athan (właściciel wytwórni). Jak dotąd miałem niewątpliwą okazję słyszeć tylko 3 wersje – fenomenalny Original Mix oraz bardzo dobre remixy od Bobby’ego Deepa i Tropical Highlight. Z opinii umieszczonych w portalu ProgressiveHouse.com można wywnioskować, że wiele osób najbardziej do gustu przypadła interpretacja od B.Craack. Ja niestety nie mogę nic o niej powiedzieć, bo sampli nie słuchałem (a w robocie nie mam możliwości) :S Ogólnie bardzo polecam Original Mix – urzeka głębokim, leniwym klimatem. Utwór w sam raz na początek seta. Tropical Highlight Remix utrzymane w typowym klimacie utworów, które gość wydawał wcześniej. Jest bardzo ciekawie. Remix Bobby’ego Deepa jest bardziej klubowy, jednakże nie jest to jakaś rakieta – na jakiś warm up nadaje się znakomicie. Ciekaw jestem remixów CJ Arta – szczególnie tej ambientowej :) Link do sampli poniżej, więc polecam się zaznajomić.

Sample: http://www.progressivehouse.com/labels/ ... ngs/r/3721
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Christos Fourkis & Athan - Pekos EP

Postprzez TBk2000 25 kwi 2009, 0:20

Oryginal bardzo mi przypomina remix Fourkis-a do Hypnotic Hour - Violins, ktory swoja droga tez jest niczego sobie deep progresywnym walem.

Poki co mialem okazje zapoznac sie z samymi samplami na beatport, i po krotkim odsluchu zachecajaca iloscia wersji EP-ka, szybko skurczyla sie wartosciowo do siedmiu wersji, co jest chyba dosc niezlym wynikiem, z czego trzy nalezace do naszego rodaka. Najciekawszy remix wg. uzytkownikow serwisu progressivehouse.com, B.Craack, okazal sie dla mnie najgorsza wersja. Tropical Highlight, ktory notuje ostatnio u mnie same plusy, m.in. za remix do innej produkcji Fourkis-a, Black Rose, rowniez na bardzo wysokim poziomie. Nie przepadam natomiast za klimatem loung, dlatego Junitoshi's Mix u mnie slabiutko stoi. No i na koniec znakomita robota Fabianskiego w trzech interpretacjach.

Mozna spokojnie odhaczyc kolejne znakomite wydawnictwo od Deepsessions Rec. ;].
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron