VA - Mistique Album Volume 001

Progressive, Breaks, Deep House | Mistiquemusic | 2009

Powrót do Albumy/Kompilacje

VA - Mistique Album Volume 001

Postprzez Transi 20 paź 2009, 11:59

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST013
Format: Mp3
Data wydania: 10.10.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Mistiquemusic (Original Mix)
02. Mars Needs Lovers - After A Storm (Original Mix)
03. D-Slide & Doxx - Beaches (Original Mix)
04. Breeze & Quadrat - Intergalactic Flight (Original Mix)
05. Grooveplanet - Raindrops (Original Mix)
06. Solex - Born To Run (Original Mix)
07. Jasper Jinx - After Eleven (Original Mix)
08. Roy Malakian - Solarity Soldier (Original Mix)
09. Chris Drifter - The Sagan Year (Original Mix)
10. The Stain - Gettin' Better (Original Mix)

Potężna dawka dobrej muzyki. 10 utworów utrzymanych w stylistyce progressive, breaks, deep house. Utwór "Mistiquemusic" można usłyszeć (a raczej można było usłyszeć) wchodząc na stronę labelu. Mi Najbardziej do gustu przypadły utwory: Jasper Jinx - After Eleven, The Stain - Gettin' Better, Solex - Born To Run oraz D-Slide & Doxx - Beaches. Są na prawdę fantastyczne! Reszta również całkiem niezła. Najgorszy według mnie jest "The Sagan Year" od Driftera (ale jego twórczość ogólnie mi nie podchodzi). Sample w trackliście :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: VA - Mistique Album Volume 001

Postprzez TBk2000 20 paź 2009, 21:28

Moja nadmierna ekscytacja nowopowstalym labelem spowodowala chyba, ze zbyt wiele oczekiwalem po tym samplerku. A moze to nie moje przerosniete nadzieje, a po prostu podano nam slaby material ? Albo, mowiac jezykiem przesadow, wine za slabe wydawnictwo nalezy zrzucic na pechowa 013 ? ;-). W kazdym razie, jestem troche zawiedziony tym co uslyszalem po przesluchaniu MIST013. Poczatek jest bardzo zachecajacy i sprawia wrazenie dobrze przemyslanego wprowadzenia w kolejne kopozycje. Jednakze z koncem bajecznie brzmiacego Intro, zaczyna sie jazda w dol po pochylej. Delikatnie mowiac, dalsza zawartosc tego releasu jest daleka od tego, czego spodziewalem sie po tej malej kompilacji. Najciekawiej prezentuja sie brejkowy D-Slide & Doxx - Beaches (Original Mix), Intergalactic Fight od Breeze & Quadrat, oraz Born To Run, reszta naprawde zawodzi, z Gettin' Better, The Stain-a na czele. Na cale szczescie, w drodze sa o wiele ciekawsze wydawnictwa w tym labelu, ktore zapowiadaja sie naprawde fantastycznie, wiec.. nic sie nie stalo, Mistique nic sie nie stalo.. :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: VA - Mistique Album Volume 001

Postprzez dj3500 20 gru 2009, 13:56

Meh. Dopiero co odsłuchałem to wydawnictwo i niestety zawiodłem się. W większości jest to house zupełnie nie taki jaki lubię i jakiego można się na ogół spodziewać od Mistiquemusic. Na spory plus tylko Solex - Born To Run.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VA - Mistique Album Volume 001

Postprzez Transi 20 gru 2009, 21:06

Ogólnie seria "Mistique Album" będzie prezentować bardziej deepową stylistykę. O sublabelu "Mistique Digital" nie wspomnę ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron