Various Artists - Album VOL 002

Progressive, deep house | Mistiquemusic | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Various Artists - Album VOL 002

Postprzez cinek 16 gru 2009, 21:35

Wydano: 22.01.2010
Label: Mistiquemusic
Gatunek: Progressive, deep house

Tracklista:

01. Faces - Accross The Sea
02. Doxx & D-Slide - Violina's
03. Stereotekk - Play That
04. Jaksa Pavicevic - Ayme
05. Kast - Spirit Of Night
06. Davor Bojanov - New Dimension Of Life
07. CJ Art - Drift
08. Yura Popov -
09. Federico Monachesi - Midnight Sun
10. Kaanturker - Come, Come Whoever You Are

ODSŁUCH

Album ukaże się za nieco ponad miesiąc, a więc już w 2010 roku. Jak do tej pory cykl VA labelu Mistiquemusic charakteryzuje się przede wszystkim ukazywaniem nowych artystów, a przy tym brzmień dotychczas zdecydowanie nie dominujących w wytwórni. W tym przypadku chociażby na rzecz stylistyki deep housowej czy generalnie utworów o bardziej tanecznym podłożu nie zapominając oczywiście czym jest głęboki klimat.

Pierwsza część albumu w zasadzie w ogóle do mnie nie trafiła, tak drugą prawie całą skonsumowałem ze smakiem. Pierwsze siedem numerów to naprawdę wpadające w ucho, bujające kompozycje. Warto zaznaczyć, że mamy na trackliście CJ Arta, który godnie reprezentuje polską elektronikę progresywnym kąskiem :) Utwór naprawdę dobry to jednak jeszcze bardziej trafiają do mnie dzieła takie jak: Kast - Spirit Of Night, Jaksa Pavicevic - Ayme czy Stereotekk - Play That czyli dryfujące deep housowe stylistyki. W cholere dobre nagrania :D
W ogóle album jest strasznie melodyjny i świetnie się tego słucha, a noga tup tup.

Najmniej podobają mi się 3 ostatnie utwory, a w szczególności wytwór Yury Popova.
Ostatnio edytowano 17 gru 2009, 8:05 przez cinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Various Artists - Album VOL 002

Postprzez Transi 16 gru 2009, 22:23

gościu,dałbym głowę,że na tym albumie miał sie znaleźć jeszcze jeden polski akcent :P co sie z nim stało?:)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Various Artists - Album VOL 002

Postprzez artt 17 gru 2009, 0:26

mistique'owe VA beda kolejne, wiec luz malina :)

btw. dzieki wielkie za mile slowa cinek :oops:
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Various Artists - Album VOL 002

Postprzez Transi 17 gru 2009, 8:04

Wiem, że będą :) Po prostu swego czasu była mowa o tym, że na Mistique Album Vol. 2 znajdzie się również produkcja niejakiego Deep In Calm :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Various Artists - Album VOL 002

Postprzez cinek 17 gru 2009, 8:07

Transi napisał(a):gościu,dałbym głowę,że na tym albumie miał sie znaleźć jeszcze jeden polski akcent :P co sie z nim stało?:)
Zaakcentuje się na EP :)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: Various Artists - Album VOL 002

Postprzez CJ Priorytet 18 gru 2009, 11:46

cinek napisał(a):Wydano: 22.01.2010
Najmniej podobają mi się 3 ostatnie utwory, a w szczególności wytwór Yury Popova.

Co do Yury Popova podpisuje się do twojej odpowiedzi cinek, faktycznie nie za ciekawy utwór :/
Jednak nie zgodzę się co do opinii o Federicu Monachesi, produkcja posiada ciekawą głębię, ogólnie lubię produkcje z jego ręki nie jest to żadne tam oklepanie bębnienie co mi się u niego podoba ;)

Co do utworu "Drift" Arta słyszałem go w jakimś secie kilka dobrych miesięcy temu (bodajże jakoś w lato) kosmiczna produkcja wyrywa z fotela już na samym początku ;)

Co do reszty utworów całkiem przyzwoite granie, tak więc nie ma co narzekać ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron