Kay-D - Source Of Miracles

Progressive | Mistiquemusic | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Transi 14 sty 2010, 20:14

Obrazek

Label: Mistiquemusic
Numer katalogowy: MIST030
Format: Mp3
Data wydania: 15.02.2009
Gatunek: Progressive

Lista utworów:
01. Levitation
02. Fruitful Love
03. Everyday Miracles
04. Sunday Night
05. Forbidden Zone
06. Hypnotized (Deep Vocal Mix)
07. Reaching The Surface
08. Purple Water
09. Clear Source
10. Destination
11. Beautiful Stranger

Kay-D nie trzeba nikomu przedstawiać. Rok 2009 był dla niego okresem obfitującym w wiele sukcesów. Fantastyczne produkcje, niesamowite remixy. Zasilił szeregi Mistiquemusic i w chwili obecnej label ten ma wyłączność na wydawanie jego autorskich projektów. Czego chcieć więcej? Albumu proszę Państwa, albumu! I wiecie co? On już jest gotowy! Nosi tytuł "Source Of Miracles", zawiera 11 utworów utrzymanych w stylistyce progressive house. Jest na co czekać? Jak najbardziej! Wszakże Kajdi przez wielu został okrzyknięty najlepszym debiutem ubiegłego roku! Nie ma się co dziwić. Finezja z jaką Węgier produkuje utwory jest niesamowita. Polecam sprawdzenie sampli, a także uzbrojenie się w cierpliwość - do premiery albumu pozostał jeszcze miesiąc. To będzie długie 30 dni....

Sample: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez dj3500 14 sty 2010, 20:21

Kay-D to praktycznie jedyny producent (chyba że o kimś zapomniałem) który zrobił więcej niż kilka utworów, ale którego KAŻDA produkcja jest po prostu świetna. Czekam z niecierpliwością! (BTW Mistique to tylko netlabel, czy też będzie się to dało kupić jako CD?)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Sagi 14 sty 2010, 20:45

jak dobrze pojdzie to i CD co bylo by czyms pieknym, bo Kay-D to po prostu mistrz, kazdy utwor to pieknie zrealizowana kosmiczna podroz, licze na wiecej takich rytmow na tym albumie ! :) (z reszta okladka juz to sugeruje hehe :D)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Transi 14 sty 2010, 20:54

dj3500 napisał(a):Kay-D to praktycznie jedyny producent (chyba że o kimś zapomniałem) który zrobił więcej niż kilka utworów, ale którego KAŻDA produkcja jest po prostu świetna. Czekam z niecierpliwością! (BTW Mistique to tylko netlabel, czy też będzie się to dało kupić jako CD?)


Z tego co się dzisiaj dowiedziałem, właściciele Mistiquemusic rozważają wydawanie albumów i EPek na CD. Było by wspaniale! Kintara mamy już za sobą (niestety CD raczej nie będzie), teraz Kay-D...Co przyniesie przyszłość? Ponownie Kay-D! I to dwa razy! :D "Source of Miracles" jest pierwszym z trzech planowanych albumów Węgra (nie wiem tylko czy na ten rok czy też ogólnie :P). Ponadto pojawią się long playe od East Cafe, Human8, Dynamic Illusion, Dark Soul Project, Matt G, Hypnotic Duo, The Stain, Roberta K oraz (prawdopodobnie) Aerona Aethera. Robi wrażenie, co? ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez dj3500 14 sty 2010, 21:24

Głowa mała. Dobrze to wygląda :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Stelmach 21 sty 2010, 6:14

Żadnego numeru wcześniej nie słyszałem, ale wszystkich jestem bardzo ciekaw. Kay-D w 2009 był najlepszym producentem sceny progressive i na pewno szykuje się z ofensywą na rok bieżący.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Kubo 21 sty 2010, 10:50

Oby tylko ilosc szla w parze z dobra jakoscia :) jak narazie swietnie to laczy i naprawde ciezko wytknac mu slabe produkcje.. co w dzisiejszych czasach jest niespotykane. Czekam z niecierpliwoscia na.. haslo xD
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Vibez 23 lut 2010, 3:38

:shock:

Właśnie przesłuchałem wszystkie sample i jestem za to gotów dać każde pieniądze. Gośc jest ultra masakryczny. Gdzie to można kupić? Na Juno piszą że będzie dopiero 15 marca a miało być 15 lutego?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Transi 23 lut 2010, 7:41

Jest dostępne na Beatport za około 12$+podatek :) Warto! Ja wciąż czekam na wersję CD - możliwe, że się pojawi :)

Poza tym Kay-D kilka dni temu pisał, że kolejny album jest gotowy w 80% :) Ogólnie w tym roku mają być 3 albumy Krisztiana +wczoraj zakończono zbieranie zgłoszeń do zremixowania "Source of Miracles" ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Sisiek 27 lut 2010, 15:35

Zasiadam do odsłuchu i mam nadzieje na dobry bajkowy materiał :)

Edit:

Everyday Miracles super wałek jak i cały album. Wyjątkowo mi się podoba. Trochę schematyczności w kawałkach jest ale liczba i jakość przeszkadzajek urozmaicających każdy track nie pozwalają się nudzić. Sążne podkłady i bassliny. Wiele zajebistych motywów. Z mojej strony mogę powiedzieć album klasy światowej. 8-)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez p3ps1 02 mar 2010, 10:49

Długo się zastanawiałem co by tu skrobnąć.. album jak najbardziej na plus.. do króla progressu jeszcze mu trochę brakuje ale jest dobrze.. jak to kubo pisał mi na gadulcu jest to wylęgarnia dobrego progressu.. po części się nie pomylił... dla mnie najmocniejszą pozycją jest Forbidden Zone... poza tym nie można zapomnieć o klimatycznym Hypnotized (Deep Vocal Mix)
oraz dobrze skrojonym Reaching The Surface... jest to moje top 3 tego albumu :D
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 40
Skąd: Wrocław

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez Kubo 02 mar 2010, 10:58

Hmm.. ja czuje lekki niedosyt :P Jest dobrze, ale to jeszcze nie apogeum umiejetnosci Krisztiana. Album przesluchalem 3-4 razy i jak na razie nie ciagnie mnie do kolejnego odsluchu :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kay-D - Source Of Miracles

Postprzez wasyl 03 mar 2010, 13:18

Cóż trudno mi się nie zgodzić z Kubo... Wręcz niedosyt jest tutaj bardzo pobłażliwym stwierdzeniem ;), ja czuję się wręcz zawiedziony. Album nie jest zły, to na pewno, ale i na pewno nie jest bardzo dobry, a do wybitności brakuje tutaj bardzo sporo. Materiał zawarty przez Kay-D na tymże albumie prezentuje bardzo równy poziom muzyczny. Cały album płynie jednostajnym klimatem, jednak w żadnym utworze nie doszukałem się czegoś, co spowodowałoby, że cofnąłbym i powiedział "fenomenalne", a chociaż "świetne". Nic tutaj nie wybija się ponad ten wyższy/dobry poziom, do którego omawiany producent zdążył nas już przyzwyczaić. Zabrakło mi innowacyjności, czegoś nowego, czegoś co przykuło by moją uwagę. Muzyka, którą możemy usłyszeć na Source of Miracles jest po prostu dobrym progresywnym materiałem i tyle. A przynajmniej dla mnie. Chciałbym aby np. Abdomen Burst wydał jakiś album, bo sądzę, że on wpisałby się idealnie w moje preferencje. Kay-D póki co mnie nie zaskoczył, pokazując wyłącznie jednostajność, równość i spokój, ale bez wzniesień ;).
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości