Christos Fourkis - Rainbow (Artist Album)

Progressive | Panda Recordings | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Christos Fourkis - Rainbow (Artist Album)

Postprzez Kubo 09 lut 2010, 11:43

Obrazek

Release Date: Mar 15th, 2010
Styles » Progressive / Deep House

Christos Fourkis - Rainbow (Artist Album)

01. Sacred Melody (Original Mix)
02. Desert Rose (Original Mix)
03. Red Wine (Original Mix)
04. White (Original Mix)
05. Deep Flight (Original Mix)
06. In My Mind (Original Mix)
07. Milano (Original Mix)
08. Rainbow (Original Mix)
09. Run Away (Original Mix)
10. Temptation (Original Mix)

Oficjalnie 15 marca wychodzi nowy album greckiego producenta. Musze przyznac ze material, ktory bedzie zaprezentowany wyglada calkiem sympatycznie a w szczegolnosci 4 numery o ktorych za chwile. Calosc oscyluje w klimatach progressive, ale niektore tracki ida w lekko deepowa strone. Kazdy kto lubi tworczosc Christos'a na pewno znajdzie cos co mu sie spodoba w tym albumie. Zdecydowanie wyrozniaja sie takie numery takie jak: Sacred Melody, Desert Rose, In My Mind i Run Away.
Sacred Melody to preludium tego albumu. Utwor utrzymany sie w melancholijnym klimacie z niezwykle cudownie plynacym tłem. Calosci dopelnia Fourkis'owska gitarka ktora jeszcze bardzie oddaje emocje skryte w tym utworze. Sam tytul mowi sam za siebie..
Desert Rose lekki, przyjemny numer w ktorym tym razem glowns role gra delikatne pianko :) Bassline charaktersytyczny dla Greka i znowu mamy uzyte piekne pady dla podkreslenia niezwyklego klimatu panujacego w tym utworze.
In My Mind kilka osob ktore przesluchalo album powiedzialo mi, ze ten numer wraz z Sacred Melody zdecydowanie wybija sie sposrod pozostalych 10. Jest dobry ale moim zdaniem czegos mu brakuje. A czego ? to ocencie sami :P
Run Away to moje ostatnie odkrycie z tego albumu. Pierwsze skrzypce graja tutaj sferyczne pady, ktore wnosza pewna zadume w klimat tego numeru. Uwielbiam takie dreamowe tła :roll:

:arrow: Odsłuch
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron