Soundprank - Endgame

Prog-House,Downtempo,Breaks | AMH016 | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Soundprank - Endgame

Postprzez Kubo 09 lut 2010, 15:36

Obrazek

:arrow: Odsłuch

Soundprank - Endgame

01. Soundprank - Detachment
02. Soundprank - Runninate
03. Soundprank - Sand
04. Soundprank - Foursided
05. Soundprank - Signs
06. Soundprank - Rooftops
07. Soundprank - Ciel
08. Soundprank - Mantis
09. Soundprank - Drops
10. Soundprank - Damascus
11. Soundprank - Endgame
12. Soundprank - It's Damn Cold

Pod aliasem Soundprank kryje sie kanadyjski producent Colin Fisher i jest to jego debiutancki album :shock:

Najlepsze numery z albumu:
Detachment jesli mialbym podac definicje "intro mojego zycia" to ten numer na pewno by byl w top 5. Gdy go pierwszy raz uslyszalem nie moglem sie pozbierac. Wyrył w moich emocjach dosc gleboki napis D e t a c h m e n t.
Te kilka dzwiekow fortepianu, otaczajace go tlo i dolaczajacy w pewnym momencie break bit sprawiaja, ze ten numer jest dla mnie wyjatkowy, ma w sobie dusze i mam ochote go sluchac caly czas :blowkiss:

Rooftops lekki break bitowy numer z fantastyczna oprawa. Utwor bardzo swobodnie sie rozwija i z wielka subtelnoscia piesci uszy sluchacza. Genialny !

Endgame utwor jakby wyrwany z jakiegos filmu.. prezentuje sie niebywale okazale. Fortepian jest tutaj na pierwszym planie. Sluchajac ten numer mam niezle ciarki :)

To sa moje 3 perełki z tego albumu. Reszty numerow nie opisuje, gdyz musicie sami je uslyszec. Ustepuja one niewiele tym kawałkom, ktore przedstawilem. Utwory takie jak Signs, Drops, It's Damn Cold Runninate mocny bassline i gitarka w stylu "dziki zachod" ukazuja piekno tej muzyki. Jestem pod niezwyklym wrazeniem umiejetnosci kanadyjskiego producenta tym bardziej, ze to jego debiutnacki album ;) Dzielo Soundprank'a jest jedne z najlepszych jakie dane mi bylo sluchac od dluzszego czasu \o/

Moj znajomy podsumowal ten album tymi slowami "its the best prog breaks album ever" ;) Mysle ze coś w tym jest. Magiczny album
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron