Dark Soul Project - Alma Del Sur

dark progressive | deepsessions recordings | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

Dark Soul Project - Alma Del Sur

Postprzez TBk2000 08 mar 2010, 3:08

Obrazek

O tym osobniku u nas na forum jeszcze nie pisalismy, nie liczac tych dwoch numerow w secie Domased Electronica, ktore nie zostaly u nas zbyt cieplo odebrane, procz przez Djin'a, ktory jako jedyny stanal w obronie ich autora ;-). Dla mnie faktycznie ow dwie produkcje nie sa niczym wybitnym, za to reszta albumu z ktorego one pochodza, wyglada, a raczej brzmi juz zdecydowanie inaczej, czyt. duzo lepiej. Mrocznych wydawnictw jakos ostatnio wiele sie nie trafia, a jeszcze, zeby do tego dobrze brzmialy to juz naprawde rzadkosc. Dla ostatnich mrocznych albumow Moshic'a i Kintar'a, dobra konkurecja moze stanowic wlasnie Dark Soul Project i jego Alma Del Sur.
Po kilkakrotnym przesluchaniu calosci naszla mnie mysl, ze tego albumu nie moze absolutnie zabraknac na naszym forum i jestem swiecie przekonany, ze znajdzie on u nas, jesli jeszcze nie znalazl, wielu zwolennikow, bo przeciez koneserow mrocznego grania u nas nie brakuje :>.

Dla mnie absolutnym nr. 1 tego albumu jest kawalek Stigma, ktory ma iscie szatanskie brzmienie. Dreszcze po ciele przechodza jak sie slyszy te warczace sample i to chlodne i mroczne tlo, tak jakby przebudzil sie wlasnie sam Belzebub, ktorego zreszta nawet w tym kawalku slychac, a moze to tylko jeki potepionych ? :D. Przerazajacy utwor. Kolejny utwor na ktory warto zwrocic szczegolna uwage na tej plycie, to Sex Appeal, o ktorym tez Djin wspominal przy okazji wspomnianego wczesniej setu. Mroczna i przepelniona glebia progresje znow dopieszcza szatanski wokal, ktory brzmi dokladnie tak jak w filmach o opetaniu, gdy przez swoja ofiare przemawia szatan :D. W tym momencie zastanawiam sie czy aby na pewno osoba kryjaca sie pod pseudonimem Dark Soul Project jest w pelni czlowiekiem, czy tez moze juz jego dusza zawladnely moce nieczyste a Szatan w ludzkim wcieleniu realizuje wlasnie swoj nikczemny plan przejecia wladzy nad cala ludzkoscia, hipnotyzujac ja mroczna i szatansko brzmiaca muzyka ? :D. Jesli tak wlasnie jest, to musze przyznac sie, ze przeszedlem na ciemna strone mocy, bo muzyka zawarta na tej plycie jest przerazajaco dobra :D. Na wyroznienie zasluguje rowniez What is The Matrix, ktory jest juz bardziej w klimacie tego co serwuje nam w setach Kintar czy Moshic, aczkolwiek specyficzny styl Shiva'y ocieka czasami takze w takie dzwieki. Grzechem byloby nie wspomniec tez o One Thousand Km of Journey, ktory trwa prawie 12 minut, ale sluchajac go czlowiek dopiero wtedy rozumie dlaczego ten utwor powinien wlasnie tyle trwac ;-). Niesamowita glebia i atmosfera tego utworu, sprawa, ze czlowiek bezwolnie daje sie wciagnac w ten mroczny swiat Alma Del Sur. To sa te kawalki, ktore mnie na tej plycie totalnie zwalily z nog, ale pozostale sa rowniez najwyszych lotow o czym kazdy lubiacy Szatana i sikanie na groby powinien przekonac sie na wlasne uszy :D ;-).


Dodatkowo wszystkich zainteresowanych chcialbym skierowac na profil MySpace Argentynczyka i zalecic odsluchanie jego remix'u do Kay-D - My Dreams :O. Jasny gwint, coz to jest za remix! :O.

:arrow: http://www.myspace.com/darksoulproject666


Info:
Title: Alma Del Sur
Artist: Dark Soul Project
Genre: Dark Progressive
Label: Deepsessions Recordings
Catalogue Nr.: DSRA004
Release Date: 13-01-2010
Total Time: 102:52 min.

Tracklist:
01. Dark Soul Project - Alma Del Sur
02. Dark Soul Project - Ei Yo
03. Dark Soul Project - Extasis
04. Dark Soul Project - Groove Must Go On
05. Dark Soul Project - One Thousand Km of Journey
06. Dark Soul Project - Sex Appeal
07. Dark Soul Project - Stigma
08. Dark Soul Project - The End
09. Dark Soul Project - Welcome To Wonderland
10. Dark Soul Project - What is The Matrix
11. Dark Soul Project - Washing Brains

Sample:
:arrow: Dark Soul Project - Alma Del Sur (djdownload.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Dark Soul Project - Alma Del Sur

Postprzez Transi 08 mar 2010, 8:46

A do mnie album ten zupełnie nie przemawia. Jedynym wartym przesłuchania utworem jest "What Is The Matrix". Reszta jest niebywale nudna - autentycznie ziewałem podczas odsłuchu.
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Dark Soul Project - Alma Del Sur

Postprzez wasyl 09 mar 2010, 21:27

Mrok z dupy i wióry - tyle ode mnie :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości