Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Sudam Crew pres. Sudam World // progressive house

Powrót do Sety

Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez TBk2000 05 cze 2009, 1:18

Obrazek

W tym miesiacu sporo swiezego materialu w postaci kilku promosow w godzinie Kintar-a. Mamy Mermaid, ktory wlasnie dzis bedzie mial swoja premiere. Rain Done, ktory oficjalnie ma pojawic sie pierwszego lipca. Najbardziej gniecie nowy Kay-D - Harmony Inside ;o, lekki, melodyjny, gleboki, kojacy, relaksujacy brzmieniem padajacego deszczu i grzmotow burzy.. cudo!
Rex w tym miesiacu tez zagral bardzo ladny secik, co widac zreszta po tl, choc pewnie to co najbardziej interesujacego jest dla sledzacego na bierzaco konesera rasowych progow sluchacza, to to co sie znajduje w czesci Kintara. Tak wiec zapraszam do zapoznania sie z materialem ;].


Info:
Artist: Kintar & Rex
Title: Sudam World - ep 011
Genre: Progressive House
Source: Frisky Radio
Quality: 128 kbps / 44100Hz Joint Stereo
Total Time: p1: 56:12 min. / p2: 60:35 min.
Total Size: p1: 51.1 MB / p2: 55.4 MB

Tracklist:
First Hour: Rex
01. Alex Rize - Ailyx (East Cafe Remix) [Morphosis Records]
02. Michael & Levan feat. Stiven Rivic - State of Liberty (Embliss Remix) [Mistique Music]
03. Uriel - Fieldox (Original Mix) [Morphosis Records]
04. Domased Electronica - Mermaid (Fretweel Remix) [Mistique Music]
05. Sean McLellan - Desperate Measures (Embliss Remix) [Morphosis Records]
06. Tropical Highlight - Synthetic Generation (Original Mix) [Panda Records]
07. Noctophobia - Perfect Sense (Miracleworkz Remix) [Method Records]
08. Moshic - Reflex (Dub Mix) [Contrast Records]

Second Hour: Kintar
01. Hypnotic Duo - Atmospheric [CD-R]
02. Matt G - Sudam Style [CD-R]
03. Raf Fender - Mindbreaker (Chris Gavin Remix) [CD-R]
04. Domased Eletronica - Ararat (Mistique Music)
05. Chus and Ceballos vs. Ricky Santana - Low Frequencies (D-Formation Mix) [CD-R]
06. DJ Chus - World Route (Javith Salazar Global Mix) [CD-R]
07. Domased Electronica - Mermaid (Original Mix) [Mistique Music]
08. Moshic - Rain Done [Contrast Records]
09. Kay-D - Harmony Inside (Seahawk Remix) [CD-R]

Download:
:arrow: Kintar & Rex - Sudam World 011 - live @ Frisky Radio - 04-06-2009
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez Transi 05 cze 2009, 6:21

04. Domased Electronica - Mermaid (Fretweel Remix) [Mistique Music]


Fretwell :P

Swoją drogą świetny utwór. Osobiście jednak wolę Michael & Levan feat. Stiven Rivic Remix :) Linia basowa zabija :P

Z setu Rexa nie znam tylko numeru 7. Widać, że zagrał sporo utworów z Morphosis :) Tracklista Kintara wygląda bardzo interesująco - wiele nowych utworów. Kubo był wczoraj podjarany utworem od Kay-D. Z chęcią obadam :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez Kubo 05 cze 2009, 10:06

Bardzo fajne 2h grania, tymrazem bardziej melodyjnie. Outro Kintara mnie rozwalilo. Szybki, pedzacy bassline, ladne pady i ta melodia. Wstawka z motywem burzy i deszczu jeszcze bardziej oddaja klimat numeru :ugeek: Original mnie rozwalil a remix Seahawka dobił :mrgreen: Kolejny swietny numer to Matt G - Sudam Style. Ciekawe orientalne wstawki, mozna niezle odleciec. Ararat i Mermaid to raczej nie trzeba przedstawiac. Klasa sama w sobie :P Jesli chodzi o nowe dzielo Moshica to wole wersje Dub mix, ale original tak po glebszym przesluchaniu jest calkiem fajny (to do Transiego :P ). Bardzo mocny set z saznymi numermai. Jedynie Raf Fender - Mindbreaker (Chris Gavin Remix) nie przypadl mi do gustu ;)

Rex poelcial na poczatku połamanym bitem. Intro pierwsza klasa. Swietny remix East Cafe. Mermaid w remixie Fretwell'a ktorym sie ostatnio jaram \o/. Synthetic Generation good shit.

Oby sety prezentuja bardzo ciekawe numer wiec warto je przesluchac, szczegolnie set Kintara
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez Stelmach 07 cze 2009, 8:12

Kubo napisał(a):Kolejny swietny numer to Matt G - Sudam Style.

Mnie też urzekła ta produkcja. Mistrzowstwo!
Kubo napisał(a):Raf Fender - Mindbreaker (Chris Gavin Remix) nie przypadl mi do gustu ;)

To jedynie wada tego remixu, bo oryginał jest mocno wypaśny i zrobiony w stylistyce starego RPO.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez Kubo 07 cze 2009, 11:22

Z tego co sie dowiedzialem Kay-D - Harmony Inside (Seahawk Remix) ma wyjsc na przelomie lipca i sierpnia ;) :gimmefood:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez wasyl 07 cze 2009, 12:38

Świetne, ciemno barwne granie obu Panów. Zauroczył mnie set Rex'a... Pierwsze pół godziny, to esencja gatunku Progressive House - melodyjne, ciemne, mroczne, cholernie wciągające ze swoistą głębią granie :) 2,3,4 numer pokroiły mnie równo. Kintar zagrał zdecydowanie mniej melodycznie od Rex'a, więc może przez to również mniej mi się podobał, jednakże polecam całe 2h :), z racji tego, że to nie Kintar zagrał gorzej, ale Rex poleciał obłędnie w pierwszych 30 minutach. Good Stuff :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Kintar & Rex - Sudam World 011 on Frisky Radio - 04-06-2009

Postprzez JoseDiablo 10 cze 2009, 11:59

W tym miesiącu Rex zaskoczył mnie in plus. Kilka dobrych, melodyjnych pozycji, których nie słyszałem plus te, które bardzo lubię: State of Liberty (Embliss Remix), Synthetic Generation, Reflex (Dub Mix)
Jak usłyszałem intro w postaci Ailyx (East Cafe Remix) to już wiedziałem, że będzie inaczej niż zwykle i zacznę tym razem od odsłuchu seta Rexa :) Fieldox i Desperate Measures (Embliss Remix) również mają moją aprobatę. Zresztą całość interesująca od deski do deski.

Kintara jeszcze nie słuchałem, więc nie mam porównania.

mały edit, gdyż zapoznałem się z materiałem od Kintara :)

Chyba jeden z lepszym epizodów w ostatnim czasie, które raczył zaserwować :) O ile zawsze jego mixy traktowałem jako danie główne a mixy Rexa jako przystawkę o tyle w tym przypadku mamy dwa dania główne, po zasmakowaniu których nie mam uczucia przesytu. Jest wszystkiego po trochu: melodyjnych, niejednokrotnie ciepłych brzmień, pozycji mrocznych, jak również przepełnionych etnicznymi dodatkami.

Z seta Kintara wyróżniłbym w szczególności: Matt G - Sudam Style (etniczne wstawki wokalne obok których nie można przejść obojętnie), Domased Eletronica - Ararat (głównie za melodyjność i brzmienie przewodniego instrumentu, świetnie wkompowanego w główne melo) Moshic - Rain Done (to nie ten Moshic, co parę lat wstecz, mniej mroczny, bardziej melodyjny, ale nadal jego kawałki to górna półka) Kay-D - Harmony Inside (Seahawk Remix) (o mamo :shock: najlepsze zostawił na sam koniec - niezwykle melodyjny track, te długie pady (nieco na modłę Tastexperience) i cymbałkowo-tropikalne sampelki, wzbogacone odgłosami natury wypadają zacnie :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości