Shiva - Preserve The Essence 014 on MCast June 2009

Shiva, Sarp Yilmaz, Hyline

Powrót do Sety

Shiva - Preserve The Essence 014 on MCast June 2009

Postprzez Sisiek 10 cze 2009, 6:07

Obrazek

Jeszcze nie słuchałem ale chciałem sobie założyć temat co właśnie czynie. Nowy epizod znanej i lubianej audycji od Shivy. Tym razem 3 częściowa gdyż oprócz Shivy mixy nagrali Sarp Yilmaz , Hyline. Sety na pewno dobre bo innych u Shivy jeszcze nie słyszałem tak więc zapraszam do odsłuchu i swoich recenzji :)

Linki tutaj: http://www.mcast.mercuryserver.com/?cat=32 ;)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Shiva - Preserve The Essence 014 on MCast June 2009

Postprzez JoseDiablo 10 cze 2009, 11:45

wreszcie coś nowego od Shivy. Dzięki za cynk. Już nie mogłem się doczekać :) Chwilowo męczę epizod 011 a motyw, który wchodzi około 43 minuty po prostu mnie miażdży. Jest niesamowity.
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Shiva - Preserve The Essence 014 on MCast June 2009

Postprzez TBk2000 10 cze 2009, 13:28

No, kazdego dnia przez ostatni tydzien odswiezalem profil Shiva-y odkad napisala na swym blogu, ze wkrotce po dluzszej przerwie pojawi sie kolejny epizod :D. Najbardziej z calego towarzystwa tym razem rozwalil mnie swym setem Sarp Yilmaz. Rewelacyjne mroczne granie, a pierwszy raz przyznam, ze go slysze. Shiva jak zwykle w doborze utworow postarala sie o same unikalne numery, ktore wraz z odsluchem jej seta dopiero je poznalem. Hyline rowniez stanal na wysokosci zadania i doskonale dostosowal swego seta do charakteru audycji PTE, mieszajac mrocznymi programi nie gorzej niz poprzednicy.

A zainteresowani niech sie spiesza, bo guestmix-y ze strony znikaja niestety po jakims czasie i pozniej ciezko je gdziekolwiek znalezc.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron