Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

CJ Art & Marcooz

Powrót do Sety

Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Transi 11 lip 2009, 20:29

Obrazek


Dzięki uprzejmości usera CJ Priority zarzucam linkacze do wczorajszego epizodu audycji "Spectrum". Goście pojechali z konkretną muzą. Gorąco polecam!

http://rapidshare.com/files/254597061/C ... _.mp3.html

http://rapidshare.com/files/254620799/M ... _.mp3.html

Tracklistę Marcooza spróbuję rozpisać. To co zagrał Art jest mi w większości nieznane :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Sisiek 11 lip 2009, 20:38

Arcik wejdzie na forum to będzie miał pełną reklamę hehe :D To mówię ja Anioł Stróż. Ehhh te pamiętne czasy MDS na FMT :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Transi 11 lip 2009, 21:41

Marcooz:
01. Lokitas - Magenta Part 2 (Cassino & Laben Remix) [Pitch Music]
02. ID - ID
03. Shane - Late Night Flight (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix) [Jetlag Digital]
04. East Cafe - Come To Me (Elfsong Remix) [Mistiquemusic]
05. Kay-D - Lost Continent (Original Mix) [Mistiquemusic]
06. ID - ID
07. ID - ID
08. ID - ID
09. ID - ID
10. ID - ID

Utwór nr 7 jest mi doskonale znany. Niesamowity rzeźnik :O Szkoda tylko, ze zapomniałem tytułu :/
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez JoseDiablo 12 lip 2009, 21:39

Sety już zagościły na dysku i zaczynamy przesłuchanie, w pierwszej kolejności padło na Arta :) Intro w postaci Asura - Golgotha - lepszej zachęty dla mnie nie trzeba :D
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Transi 12 lip 2009, 22:35

Jose - jesteś odpowiedzialny za tracklistę setu Arta. Rzekłem.

:D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez JoseDiablo 12 lip 2009, 22:36

Transi napisał(a):Jose - jesteś odpowiedzialny za tracklistę setu Arta. Rzekłem.

:D


Zaczęło się z górki, teraz będzie pod górkę, hehe ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez tymek 12 lip 2009, 22:38

Sisiek napisał(a):Arcik wejdzie na forum to będzie miał pełną reklamę hehe :D To mówię ja Anioł Stróż. Ehhh te pamiętne czasy MDS na FMT :P

noo to byly czasy
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 13 lip 2009, 11:45

Rewelacyjne seciki, ale to i tak niejedyne ich takie wyjątkowe pokazy ;)

Transi nie ma sprawy chyba teraz będę coraz częściej samodzielnie ripował :]

Tracklistę pomogę ułożyć w wolnym czasie poprzeglądam troszkę sampli i się zobaczy :)
Pozdrawiam ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez artt 18 lip 2009, 1:25

tymek napisał(a):
Sisiek napisał(a):Arcik wejdzie na forum to będzie miał pełną reklamę hehe :D To mówię ja Anioł Stróż. Ehhh te pamiętne czasy MDS na FMT :P

noo to byly czasy

oj byly byly :) choc przyznam, ze kojarza mi sie rowniez z notorycznie znikajacymi postami i ograniczeniem wolnosci slowa do minimum :D


co do tl z ost. spectrum, z tego co mi przychodzi teraz do glowy, to na 90% zamknalem seta remixem kintara do 40 Waves, ktory sagi powinien dobrze kojarzyc rowniez z commona :)
dziko wtedy baunsowal haha :yay:
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 18 lip 2009, 12:49

hmm jeśli chodzi o secika arta to 2 utwór (po tym chill out'owym kozackim wejściu) przypomina mi produkcję "Fady Ferraye - Spiral Trauma Feat. Jakob Rullhusen On Guitar (DubMix)" ale to raczej nie jest to, tamta jest bardziej darkowa i wkręca się w uszko aż miło :D

edit.
Transi napisał(a):Utwór nr 7 jest mi doskonale znany. Niesamowity rzeźnik :O Szkoda tylko, ze zapomniałem tytułu :/

Też nie wiedziałem co to jest a było mi bardzo dobrze znane dziś sobie przypomniałem że to produkcja "The Stain - Clouds Above The Highlands (Original Mix)" ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez artt 02 sie 2009, 12:27

moze skorzystam z tego tematu, zeby nie zakladac nowego i zaprosze was na kolejny epizod Spectrum juz jutro, tradycyjnie od 16 do 18 :)


btw. jak ktos wczesniej bedzie mial ochote na przesluchanie 30 minutowego secika, to na phatt.pl dodany zostal specjalny, swiezy, bo z konca lipca :)

link: http://www.phatt.pl/crew/a-c/cj-art/ - > do przesluchania z playera jest poniżej 'bla-bla-biosa' lub w poscie na forum phatt: http://www.forum.phatt.pl/viewtopic.php ... 5772#p4829 - tam tez jest zassys :D

aa i bym zapomnial - directt link do zassysu jest tutaj: http://www.booking.phatt.pl/prev/phattbooking_cjart_001.mp3
mam nadzieje, ze sie komus spodoba :note:
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 03 sie 2009, 15:48

Ja właśnie słucham audycyjki :) tradycyjnie spóźniony jestem ale na set Artura zdążę :D
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń


Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Sagi 03 sie 2009, 18:22

hm tradycyjnie a niby ostatnio byl od 20..a mi sie w ogole pochrzanilo i myslalem ze jak nie o 20 to moze o 18...a tak lipa bo do 16 w pracy kisilem...eh eh i jak tu sluchac tych niewdziecznych zlych niedobrych progsow od takich 2 jelopow co niby to pogrywaja :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 03 sie 2009, 20:46

No właśnie ostatnio było o 20 i się nie spóźniłem do tego wpadłem przez przypadek xD a o 16 ni hu hu 0_o
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 05 sie 2009, 19:43

Z ostatniej chwili :D

Przesłuchałem sobie secika z phatt'a jak zwykle szacun dla ciebie Arcik :) piękne mroczne i tajemnicze melodie, jak zwykle jestem pod wrażeniem :D
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez artt 05 sie 2009, 23:33

dzieki wielkie Obrazek
ciesze sie, ze sie spodobal :yay:

ps. spiesze z wyjasnieniem, ze co do godzin nadawania Spectrum, to zostają te stałe: 16-18 naszego czasu, a ostatnio to byl po prostu maly problem techniczny na frisky-serwerach i sporo audycji z poczatku miesiaca zostalo awaryjnie przesunietych w datach i godzinach (stad tez Spectrum bylo nadane o 20 pare dni pozniej) ;)
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez Transi 06 sie 2009, 6:59

Szkoda :/ 16-18 to nie jest zbyt dobry czas na audycję radiową :P Jak widać ostatnio prawie wszyscy spóźniliśmy się na seta Marcooza :P
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Spectrum On Frisky Radio [10.07.2009]

Postprzez CJ Priorytet 06 sie 2009, 8:57

Dokładnie można również wywnioskować iż więcej osób przychodzi na audycję, ostatnio strasznie mało było ludu na forum frisky a kiedy audycja trwała od 20 to po prostu oblężenie + więcej słuchaczy ;) ale najgorszym problemem jest to iż nie każdy się wyrobi na czas :/
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń



Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron