Helbot - 14 tram ride

połamane progi

Powrót do Sety

Helbot - 14 tram ride

Postprzez ant 11 sie 2009, 19:41

Duet Producentów i Djów z Małopolski. Formacja istnieje od połowy 2007r. Oscylują w klimacie Progressive Breaks/House. Związani z angielską wytwórnią Composure Records UK supportowaną przez takie gwiazdy jak: Hybrid, Armin Van Buuren, Deepsky, Sasha i wielu innych. W marcu 2008 ukazał się ich pierwszy release zatytułowany "Almost/Determinator EP". Współpracują także z labelem Mindbreak Music gdzie również wydali swój materiał "Alpha Synthesis".

Generalnie rzecz biorąc to chyba najwieksza niespodzianka Audioriver. Chłopaki zagrali na rynku w sobote o 15, my załapaliśmy sie troche później a to i tak tylko i wyłącznie dzieki macosonowi który zaciągnął nas tam prosto z jaskini. Chłopaki grają połamany progressive house, bardzo oryginalnie to wychodzi. Choć bardzo krótko mogliśmy ich usłyszeć to i tak wybawiliśmy się sążnie. Polecam serdecznie :) tracklisty niestety brak
http://www.megaupload.com/?d=C7PD7VHQ
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Helbot - 14 tram ride

Postprzez Vidia 25 lut 2010, 13:58

ściągnęlam, niedlugo przeslucham i opiszę. Żałuję, że na Audioriver pojawiłam się tamtego dnia dopiero na 2-3 ostatnie utwory na ich wystepie na St. Rynku. Trzeba było się ruszyć, a nie leżeć pod drzewami;]
_________
przesłuchałam już dość dawno, ale się nie mogłam zebrać do recenzji;] Niektóre momenty i fragmenty setu przypadły mi całkiem do gustu, niemniej jednak raczej nie jest to muzyka akurat dla mnie..Trudno powiedzieć, jak odebrałabym takie dźwięki na np. Audioriver.. prawdopodobnie lepiej, niż przesłuchując w warunkach domowych. Chyba wolę zwykly breakbeat ;)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości