Deeper Moments: Tranzit 006 - Pure.FM Radio - 20-08-2009

Guestmix: Robert K // dark progressive // pure.fm

Powrót do Sety

Deeper Moments: Tranzit 006 - Pure.FM Radio - 20-08-2009

Postprzez TBk2000 27 sie 2009, 0:48

Pewnie kto byl zainteresowany ta audycja, ten juz dawno przesluchal te seciki, ale gdyby jednak znalazla sie jakas zgubiona owieczka, to juz naprowadzam na wlasciwa sciezke. Szczegolna uwage chcialbym zwrocic na czesc piersza, grana przez Krystiana. Zagral sporo ciekawego materialu, ktory uslyszalem po raz pierwszy w tym secie. Zwlaszcza poczatek jest bardzo ciekawy i cholernie mroczny. Jest tu kilka szatanskich produkcji od ktorych az mam dreszcze. Gruby stuff, bez watpienia.
Chlopaki ogolnie pocisneli ladne, bo w sumie mamy do przerobienia prawie 4h mrocznego materialu. Goscinnie w tym miesiacu zagral, Robert K, znany z czestej wspolpracy przy produkcjach z DM. A jesli juz mowa o produkcjach, to w jego secie uslyszymy m.in., ostatnie udostepnione za free tracki, genialny Deeper Moments & Robert K - Conflict Time (Original Mix), Deeper Moments & Robert K - Wide Land (Original Mix), czy Luca Ricci feat. Monica Hernandez - Una Historia De Amor (Deeper Moments & Robert K Remix). Seta jednak rozpoczal od swiezych produkcji Kintar-a, Do Not Break My Heart i miazdzacego Dark & Deepest. Zachecam do odsluchu ;].


Info:
Title: Tranzit 006
Artist: Deeper Moments / guestmix: Robert K
Genre: Dark Progressive
Source: Pure.FM / Beattunes.com
Quality: 192 kbps / 44100Hz Joint Stereo
Total Time: part.1: 116:25 min. │ part.2: 120:55 min.
Total Size: part.1: 159.0 MB │ part.2: 166.0 MB

Tracklist:
First Hour: Deeper Moments
00. N/A

Second Hour: Robert K
00. N/A

Download:
:arrow: Deeper Moments - Tranzit 006 - live @ Pure.FM Radio - Part.1 - 20-08-2009 (zapisz jako...)
:arrow: Robert K - Tranzit 006 - live @ Pure.FM Radio - Part.2 - 20-08-2009 (zapisz jako...)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Deeper Moments: Tranzit 006 - Pure.FM Radio - 20-08-2009

Postprzez Stelmach 29 sie 2009, 15:52

Jak zwykle gdzie dobra muzyka tam i ja :D Przesłuchałem mix od Roberta K. Pierwsza godzinka raczej lightowa bez przestrzennego wymiaru rozchodzącej się gęstwiny dźwięków. Druga z kolei bardziej zagęszczona z większą esencją zawartości. Świetny vocal z Una Historia De Amor - kawałka który zrobił wielką karierę na licznych progresywnych setach tego roku. Trochę przeszkadzają mi wchodzące co pewien czas plumkacze które moim zdaniem psują głęboki smak całej kompozycji.

TBk2000 napisał(a):ale gdyby jednak znalazla sie jakas zgubiona owieczka, to juz naprowadzam na wlasciwa sciezke


Dziękujemy mistrzu TBK że nam grzesznikom wskazujesz właściwą drogę :D Proszę o więcej takich setów w ramach pokuty.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron