Kay-D - Lost Continents 002 On Pure.FM [15-10-2009]

Guest Mix: SalineWater

Powrót do Sety

Kay-D - Lost Continents 002 On Pure.FM [15-10-2009]

Postprzez Transi 18 paź 2009, 20:10

Obrazek

Drugi epizod "Lost Continents", tym razem z gościnnym setem SalineWater :)

Tracklista Kay-D:
01. Atrium Sun - Eva (Loquai Remix)
02. Kay-D - My Dreams (Original Mix)
03. The Stain - Clouds Above The Highlans (Original Mix)
04. Arion Grey & Deep Shepherd - High Thougts (Kay-D Remix)
05. Gui Sheffer - Time Of Life (Umut Anacoglu Remix)
06. Maxplay - Beyond The Road (Original Mix)
07. East Cafe - Summer Solstice (Ali Inzel Remix)
08. Kay-D - Without Delusion (Phonic Deep Remix)

ŚCIĄGNIJ

Tracklista SalineWater:
01. Jono Fernandez - Everytime (Arthur Deep Remix)
02. Dave Ferol & Arion Grey - Melancholy Cage (East Cafe Remix)
03. Michael & Levan featuring Stiven Rivic - Connection (Original Mix)
04. East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
05. Salt Sweet - Soultrain (Faskil Remix)
06. Loquai - Shady (Original Mix)
07. Lokitas - Magenta (Michael & Levan Remix)
08. Hypnotic Hour - Dark Eyes (Rezo & Emannuel Side A Remix)
09. East Cafe - Winter Solstice (Airillusions Remix)

ŚCIĄGNIJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Lost Continents 002 On Pure.FM [15-10-2009]

Postprzez Vibez 18 paź 2009, 21:33

A ściągne :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Kay-D - Lost Continents 002 On Pure.FM [15-10-2009]

Postprzez JoseDiablo 21 paź 2009, 17:24

Kay-D utrzymał poziom z wrześniowej audycji. Guestmixu jeszcze nie słuchałem, natomiast materiał od Kay-D raczej z gatunku tych melodyjnych aniżeli mrocznych. Innymi słowy bywa mrocznie, ale wydźwięk jest raczej pozytywny.
Na szczególną uwagę z pewnością zasługują dwie autorskie produkcje Kay-D, z naciskiem na nieznane mi dotąd My Dreams. Takim produkcjami gospodarz audycji utrzymuje mnie w przekonaniu iż znajduje się w ścisłej tegorocznej czołówce producentów tworzących w tych klimatach.
Remix do Without Delusion od polecanego mi przez Sagiego aliasu również wyróżnia się in plus. Oryginał przewinął się jakiś czas temu w tegorocznym Silk Music 001.

Zresztą jeśli już jesteśmy przy gospodarzu audycji, okazały jest jego remiks do High Thoughts z wpadającym w ucho nienachalnym kobiecym wokalem.

O klasie poprzedzającego High Thoughts The Stain - Clouds Above The Highlands pisanie jest zbyteczne ;)

Nie wspomniałem o otwierającej audycję nowej produkcji od Atrium Sun, tutaj w remiksie Loquai'a. Po zaznajomieniu się z całą ep-ką trzeba przyznać, że jest to kawał dobrej roboty, niemniej Gold Of The Rio podobało mi się nieco bardziej. Eva wpisuje się w klimat rosyjskiego progressive/trance z dosyć charakterystycznym brzmieniem.

Ponadto moją uwagę przykuł nieznany mi alias: Maxplay z produkcją Beyond The Road z niedawno wydanej ep-ki. Pełen dynamiki progressive z domieszką deep house'owych elementów, tak w skrócie określiłbym to nagranie wydane w zeszłym miesiącu w CE Records.

Tracklistę uzupełnia remiks do Shefferowego Time of Life, który sam w sobie to gwarancja co najmniej przyzwoitego poziomu oraz Summer Solstice, znane w różnych wersjach z innych audycji.

Oczywiście egzotyczny z mojego punktu widzenia guestmix ogarnę w wolnej chwili gdyż tracklista przyciąga niczym magnes.

Zasysać :)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron