Domased Electronica - Full Moon 001

Insomnia.FM

Powrót do Sety

Domased Electronica - Full Moon 001

Postprzez Transi 31 paź 2009, 21:35

Obrazek

Domased Electronica startuje z nową audycją radiową, tym razem w radiu Insomnia.FM! :) Kilkanaście minut temu skończył się premierowy epizod. Cóż mogę powiedzieć? Chyba tylko tyle, że Słowak dowalił takim materiałem, że głowa mała :D

Full Moon 001 [31-10-2009]

Tracklista:
01. Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Twilight (Original Mix)
02. Ivan Nikusev & Wav-E – No More Sadness (Domased Electronica Remix)
03. Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Invisible Children (Basil O'Glue Remix)
04. The Stain – Hidden Path (Dave Ferol Remix)
05. Domased Electronica – Ararat (Original MIx)
06. The Stain – The Last Stand (Domased Electronica Remix)
07. Vibetech – Back To Infinity (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)
08. Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Drive Me Crazy (Original Mix)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Domased Electronica - Full Moon 001

Postprzez dj3500 01 lis 2009, 13:37

Tracklista wygląda przesmacznie, wstępny odsłuch też, będę prawdopodobnie katował ten set przez następne dni. Zrobiłem cue:
http://dj3500.dyndns.org/cues/Domased%20Electronica%20-%20Full%20Moon%20001%20%5BOctober%2031%202009%5D%20on%20InsomniaFM.cue
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Domased Electronica - Full Moon 001

Postprzez Rapture 01 lis 2009, 13:47

Transi napisał(a):Słowak dowalił takim materiałem, że głowa mała

I mam nadzieje, ze tym razem pozytywnie sie zaskocze i owa audycja bedzie przypominala set a nie zlepek promosow machniety na Abletonie :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Domased Electronica - Full Moon 001

Postprzez Stelmach 01 lis 2009, 17:03

Dobre granie, płynne i melodyjne, choć na mój wybredny gust za mało mroczne i gęste. Pod tym względem lepszy był poprzedni set Stiven Rivic & Domased Electronica - Deep Impact 002 Pure.FM Radio (14-10-2009).

Z zaprezentowanego zestawu najlepsze chyba Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Twilight i Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Invisible Children (Basil O'Glue Remix), które miło i przyjemnie płyną. Cała EP Invisible Children najwyższej klasy.
Nie podobało mi sie natomiast to co sklecił The Stain, Ararat, który przewija się na okrągło jakoś się przynudził (remix Kintara ma się lepiej), Drive Me Crazy podchodzi mi już niestety pod plumkacze z Anjunabeats a nie rasowy progss, a że nie cierpię tego labelu to i numer mi nie leży.

Mimo to produkcje i sety od Domased Electronica są jedną z progresywnych ikon tego roku i trzeba wystawić im wysoką ocenę. Najlepsze jak dla mnie jest Domased Electronica - Mermaid (Michael & Levan Remix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Domased Electronica - Full Moon 001

Postprzez Transi 01 lis 2009, 17:07

Oj tak, "Mermaid" w wymienionym przez Ciebie remixie kopie tyłek. jeden z najlepszych utworów tego roku jak dla mnie. "Drive Me Crazy" mi się podoba, a remix Domased Electronica juz całkowicie wyjaśnia ;]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron