PanouliX - Artist of The Week - live @ Frisky Radio - 15-12-2009

dark progressive | frisky' radio | omg!

Powrót do Sety

PanouliX - Artist of The Week - live @ Frisky Radio - 15-12-2009

Postprzez TBk2000 17 gru 2009, 1:00

Obrazek

Krotko i na temat - najlepszy AoTW jaki w tym roku slyszalem. Zupelnie nie wiedzialem czego sie spodziewac po tym zawodniku, bo choc wiem, ze z dark prgsv ma on wiele wspolnego, to nie mialem jeszcze okazji niczego slyszec w jego wykonaniu. Ale poniewaz AoTW slucham co tydzien, to chcac nie chcac, odpalilem staly punkt programu, umilajac sobie tym samym wciagajaca rozgrywke w Dirt.2 :D. Set mnie z miejsca totalnie pozamiatal. Glownie z powodu masy materialu, ktorego wczesniej u nikogo w zadnym chyba secie nie slyszalem - w wiekszosci, bo jest pare numerow, ktore przelecialy mi przez odsluch. Podobny jednak klimatycznie sety bywaly chyba jedynie w wykonaniu Sh!vy, ktora ma specyficzny styl grania. Wiec jesli juz do czegos i kogos porownywac to wlasnie do niej, a nie innych zawodnikow typu Kintar czy Moshic, bo to zupelnie inny mrok. A jak juz o nim mowa.. pierwsze 30 min. po prostu miazdza! Numery sa po prostu poryte :D. Nie wiem skad on je bierze, a tracklista jest niestety co mnie bardzo boli, nieznana, ale jesli chodzi o mroczna muzyke to jest to pierwsza liga i chetnie uscisnalbym dlon wykonawcom tych kawalkow ;-p. Dalsza czesc setu jest rowniez mroczna i progresywna, choc nie tak jak pierwsze pol godziny, ale trzyma wysoki poziom do samego konca. Polecam!


Info:
Artist: PanouliX
Title: Artist of The Week
Genre: Dark Progressive
Source: Frisky Radio
Quality: 128 kbit/s | 44100Hz Stereo
Total Time: 120:00 min.
Total Size: 109.0 MB

Tracklist:
00. N/A


Download:
:arrow: PanouliX - Artist of the Week - live @ Frisky Radio - 15-12-2009
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: PanouliX - Artist of The Week - live @ Frisky Radio - 15-12-2009

Postprzez Transi 17 gru 2009, 8:02

Właśnie leci rebroadcast na frisky \o/ Ale posrany secior! Dzięki za link TBk, muszę zassać to mroczne dzieło :>
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron