Kay-D - Lost Continents 005

On Pure FM [21.01.2010]

Powrót do Sety

Kay-D - Lost Continents 005

Postprzez Kubo 21 sty 2010, 22:38

Obrazek

Jeszcze cieplutki secik od Kay-d bo wlasnie z dzisiaj i jak zwykle porcja nowiutkich jeszcze nie znanych w wiekszosci numerow :mrgreen: Kay-D sprawdzona firma, wiec chyba nikt sie nie zawiedzie 8-)

1. Paronator – Morning Mist (original mix)
2. Kay-D – In Memory Of Ali Inzel (V2 mix)
3. Hypnotic Duo – Eeeah (original mix)
4. Kay-D – Desert Sunrise (original mix)
5. Koni – Return To The Other World (original mix) [promo]
6. Hypnotic Hour – Nuked (Kay-D remix)
7. Lav Kastor ft. Nicole Tyler – Counting The Days (J-Soul dub remix)
8. Michael & Levan and Stiven Rivic – Cya Cya (Kay-D Remix)
9. Josel – Liquid Sound Project (Soulfinder’s natural sound remix)

Download: Kay-D - Lost Continents 005
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kay-D - Lost Continents 005

Postprzez TBk2000 21 sty 2010, 23:21

Secik juz plynie swiatlowodem na moj dysk, ale w tle przygrywa tez z zippyshare'owego playera bo nie chce mi sie czekac te pare minut ;-). Traklista wyglada bardzo ciekawie. V2 do In Memory of Ali Inzel to musi byc dobre :>. Nowy kawalek Gruzinow, tez jeszcze nie slyszalem. Wypowiem sie potem.. ;>.

Ajj co za piekna godzinka pelna subtelnego i melodyjnego grania. Dobra v2, aczkolwiek pierwszy remix delikatnie lepszy. Zreszta co ja pisze, obie wersje sa rewelacyjne! Sama produkcja jest jedna z najlepszych minionego roku, szkoda, ze powstala w tak tragicznych okolicznosciach. Desert Sunrise i znowu latam o/ ciarrryy i bynajmniej nie z powodu zimna panujacego za oknem. Koni – Return To The Other World, jedna z ciekawszych propozycji w secie. Wykonawcy nie znam, ale juz mi sie jego muzyka podoba. Jakis debiut ? Cya Cya nienajgorsze, ale tez nie miazdzy jak na polaczenie pracy tak znakomitych talentow, ciekawe jak inne wersje ;>.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Kay-D - Lost Continents 005

Postprzez Transi 22 sty 2010, 0:10

Remix do "Cyacya" bardzo sympatyczny :> Jako ciekawostkę dodam, iż tytuł to nic innego jak imię syna Michaela ;)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Lost Continents 005

Postprzez wasyl 22 sty 2010, 9:43

Raptem 2 dni nie odwiedzałem tego działu, a już prawie 500mb świetnego stuffu się zasysa na dysk... Chyba będę musiał wykupić pakiet dób, coby mieć w tym roku czas na przesłuchiwanie prog stuffu ;), bo czuję, że ten rok nie da nam odetchnąć :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Kay-D - Lost Continents 005

Postprzez JoseDiablo 28 sty 2010, 23:27

Ja proponuję również zapoznać się z Guestmixem od Juliana Rodrigueza, który w żadnym calu nie odstaje od części gospodarza audycji. Obydwie wyborne :)

link

Tracklista:

01. Kay-D - Without Delusion (Dave Ferol Remix)
02. Frede Goto - Hollow Bastion (2010 Edit)
03. Michael & Levan And Stiven Rivic - Invisible Children (Pablo Acenso & Juan Deminicis Remix)
04. Lacandon - Moma Robinja (Rezo & Emanuel Remix)
05. Mariano Favre - Universe (Original Mix)
06. Soarsweep pres. Smooth Stab - From Streets To Shore (Michael & Levan And Stiven Rivic Remix)
07. Arion Grey & Deep Shepherd - High Thoughts (Kay-D Remix)
08. Cream Sound - Silence (Phonic Deep Remix)
09. LMO Project - Natural Innocence (Original Mix)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron