Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

On Pure.FM

Powrót do Sety

Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

Postprzez Transi 26 sty 2010, 21:48

Obrazek

Dzisiejszy, jeszcze cieplutki, set Krisztiana. Jak zwykle w jego secie mozna usłyszeć fantastyczną mieszankę progresywnych utworów. Zapraszam do przesłuchania :)

01. Michael & Levan featuring Stiven Rivic – Depress (Dynamic Illusion’s Vocal Remix)
02. LMO Project – Natural Innocence (Ozgur Ozkan Remix)
03. dPen – Thasseless (Loquai Remix)
04. Kay-D – Fruitful Love (Original Mix)
05. CJ Art – Mental Condition (Fernando Ferreyra Remix)
06. Ariel AB – Illusion Summer (Fernando Ferreyra Remix)
07. Blue Room Project – Flins Sur (Original Mix)
08. Embliss – Lemonakia (Original Mix)

Link: TUTAJ
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

Postprzez Stelmach 01 lut 2010, 19:16

dPen – Thasseless (Loquai Remix) jest kapitalne, dawno nie słyszałem równie dobrego progresywnego plumkacza. I choć do końca nie gustuję w takich odcieniach progressive to stawiam go na równi z ubiegłorocznym B.O.N.G. - Deep For Dummies (Elfsong 'D4Deep' Remix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

Postprzez demens 03 lut 2010, 0:21

Mnie osobiście zgniotło "Natural Innocence". Cudna melodia z fajnym polotem. Na uwagę zasługuje też wspomniana w poście wyżej produkcja, jak i "Fruitful Love" (początkowo kompletnie nie mogłem 'ogarnąć' tego numeru, ale z każdym kolejnym odsłuchem coraz lepiej ten niby-nieporządek układa mi się w spójną, i co ważne bardzo ciekawie brzmiącą, całość ;) ) oraz szósta i ostatnia pozycja. Ale jednak w ogólnym rozrachunku Lost Continents 005 wypadło trochę lepiej imo.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

Postprzez Sagi 05 lut 2010, 21:44

jestem w trakcie odsluchu...magia :) nie dosc ze chlopak robi niesamowite produkcje to na dodatek nagrywa naprawde swietne mistyczno kosmiczne sety rewelacja :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Kay-D - Morphosis Records Show 011 [26-01-2010]

Postprzez djin 05 kwi 2010, 18:34

wiem, że być może narażę się co niektórym wielbicielom plumkaczy z Mistiquemusic, ale w moim odczuciu cała twórczość pana Kay-D i reszty świty z MM to totalna żenada, wielokrotnie starałem się przekonać do tego brzmienia, ściągnąłem całe tabuny setów, ale chyba tylko po to, żeby bardziej się utwierdzić w przekonaniu, że te numery równie dobrze pasowałyby do współczesnych asotów czy GDJB, gdyby jeszcze tak podkręcić pitcha o 5-7%. Szkoda że progressive schodzi na taką drogę (o ile to można w ogóle z czystym sumieniem nazwać progressive)
Obrazek
Avatar użytkownika
djin
wlądca orientu
 
Wiek: 41
Skąd: Kołobrzeg/Szczecin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron